اولین ویدئوی تبلیغاتی HTC برای تلفن هوشمند One A9 [تماشا کنید]

اولین ویدئوی تبلیغاتی HTC برای تلفن هوشمند One A9 [تماشا کنید]

چند هفته ی پیش و زمانی که HTC از تلفن هوشمند One A9‌ خود پرده برداشت قشر عمده ای از کاربران از شباهت بسیار زیاد ظاهر این اسمارت فون به آیفون های اپل متعجب شدند و کمپانی که روزگاری یک پیشرو در زمینه ی طراحی محسوب می شد را به جد مورد نکوهش قرار دادند.

موبایل مورد بحث با نمایشگری ۵ اینچی که رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را فراهم می آورد به چیپست چهار هسته ای و ۶۴ بیتی اسنپدراگون ۶۱۷ در کنار سه گیگابایت حافظه ی رم مجهز شده بود و ضمن به اجرا درآوردن اندروید مارشملو میزبان دوربین هایی ۱۳ مگاپیکسلی و اولتراپیکسلی در بخش های پشتی و جلویی خود بود.

کمپانی تایوانی امروز ویدئویی تبلیغاتی را برای اسمارت فون تازه اش منتشر کرده و سعی داشته در آن دستگاه مذکور را متفاوت نشان داده و این دیوایس را مناسب افرادی جلوه دهد که می خواهند با جسارتی بیشتر محصولی آزاد، بی نظیر و فوق العاده را تجربه نمایند.

ناگفته نماند که به باور بسیاری از اهالی فن این ویدئوی تایوانی ها نیز از یکی از ویدئوهای اپل در سال های بسیار دور الگو گرفته شده، یا حداقل خاطره ای مشابه آن را در اذهان زنده می سازد. در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم تا پیام تبلیغاتی جدید HTC برای تلفن هوشمند One A9 را مشاهده کنید.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato