لنوو برنامه بروز رسانی محصولات خود به اندروید مارشملو را اعلام کرد

لنوو برنامه بروز رسانی محصولات خود به اندروید مارشملو را اعلام کرد

هر بار که نسخه جدیدی از سیستم عامل اندروید عرضه می شود، این سوال پیش می آید که کدام محصولات در صدر دریافت کننده های آپدیت جدید قرار دارند. در همین راستا، شرکت چینی لنوو با جزئیات کامل به این پرسش پاسخ داده و اعلام کرده محبوب ترین تلفن های هوشمندش در چه تاریخی به نسخه جدید اندروید بروزرسانی خواهند شد.

با استناد به اظهارات این کمپانی، اسمارت فون های A7000  و A7000 Plus در اوایل پاییز سال آینده میلادی به مارشملو آپدیت خواهند شد و در همان تاریخ، آپدیت OTA موبایل K3 Note نیز عرضه می شود.

کاربران Vibe P1 و Vibe S1 نیز باید در نیمه تابستان سال آینده منتظر مارشملو باشند که البته امکان تغییر تاریخ یاد شده نیز وجود دارد. اینها تنها مواردی هستند که لنوو در مورد آپدیتشان به نسخه جدید سخن گفته و تکلیف دیگر موبایل ها و تبلت ها در این میان نامعلوم خواهد بود. همچنین با توجه به شروع تاریخ بروزرسانی این شرکت از نیمه سال آینده، باید گفت لنوو جزو آخرین کمپانی های دریافت کننده مارشملو به شمار می رود.

سونی، موتورولا و هوآوی پیش از این برنامه بروز رسانی خود را منتشر کرده بودند و این در حالیست که سامسونگ برخی از اسمارت فون های خود را به این نسخه از اندروید آپدیت هم کرده است.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato