لیست بازی های قابل اجرای اکس باکس 360 روی اکس باکس وان مشخص شد

لیست بازی های قابل اجرای اکس باکس 360 روی اکس باکس وان مشخص شد

تنها دو روز تا عرضه آپدیت بزرگ اکس باکس وان فرصت باقی مانده و طی این آپدیت، ویژگی اجرای بازی های اکس باکس ۳۶۰ روی اکس باکس وان ممکن می شود. در روز پنجشنبه، ۱۰۴ بازی کنسول اکس باکس ۳۶۰، قابلیت اجرا روی اکس باکس وان را پیدا خواهند کرد.

اگر بازی های کنسول قدیمی مایکروسافت را به صورت اوریجینال در اختیار داشته باشید، می توانید آن را داخل دستگاه جدید خود قرار داده و بازی را به راحتی انجام دهید. حتی بخش چند نفره آنلاین بازی ها نیز در اختیار دارندگان اکس باکس وان قرار می گیرد و کاربران روی هر دو کنسول می توانند در یک سرور وارد بازی شوند.

در نگاه اول به لیست ۱۰۴ بازی قابل اجرا روی اکس باکس وان، به نظر می رسد که مایکروسافت تمرکز بالایی روی بازی های قدیمی تر داشته است. برای مثال Fallout 3 و Mass Effect در این لیست حضور دارند اما نسخه های بعدی شان خیر.

مایک یابرا، یکی از مدیران بخش اکس باکس در مایکروسافت می گوید ۱۰۴ بازی ابتدایی فقط شروع کار هستند و از این پس، ماهانه تعدادی بازی به این لیست اضافه خواهند شد. برای مثال ماه آینده سری بایوشاک و Halo: Reach عرضه خواهند شد.

جالب است بدانید که صرفا دو عنوان از ده بازی پرطرفدار نظرسنجی به عمل آمده در سری اول بازی ها حاضر خواهند شد. لیست کامل ۱۰۴ بازی را از این بخش می توانید مشاهده کنید.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato