نقشه راه سامسونگ زمان دریافت اندروید مارشملو توسط کهکشانی ها را مشخص می کند

نقشه راه سامسونگ زمان دریافت اندروید مارشملو توسط کهکشانی ها را مشخص می کند

نقشه راه سامسونگ زمان دریافت اندروید مارشملو توسط کهکشانی ها را مشخص می کند

سامسونگ در نقشه راه خود مشخص کرده که محصولات مختلفش چه زمانی اندروید مارشملو را دریافت خواهند کرد و امروز صبح اطلاعات تازه ای از نقشه راه این کمپانی به دست آمده که این فرایند را به صورت مرحل به مرحله تعریف کرده است.

آنطور که مشخص شده، در فاز نخست، قرار است که تلفن های هوشمند گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس جدیدترین نسخه از اندروید را دریافت نمایند و زمان دریافت آپدیت نیز ماه آینده خواهد بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

دو محصول بعدی، موبایل های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج خواهند بود که قرار است در ماه ژانویه (دی و بهمن) به روز رسانی شوند. در ماه فوریه (بهمن و اسفند) هم باید انتظار داشت که تلفن های هوشمند گلکسی نوت اج یا گلکسی نوت ۴ این آپدیت را دریافت کنند. موارد ذکر شده تمامی دستگاه هایی خواهند بود که قرار است مارشملوی اندروید را دریافت نمایند. البته این را هم باید یادآور شویم که در فاز نخست نام تلفن های هوشمند گلکسی اس ۵ و گلکسی آلفا هم مشاهده می شود که البته منتظر دریافت تاییدیه فنی هستند.

تلفن هایی که نامشان برای فاز دوم ذکر شده نیز منتظر دریافت تاییدیه هستند و اسامی آنها عبارت است از گلکسی A8، گلکسی A7، گلکسی A5، گلکسی A3، گلکسی E7 و گلکسی E5.

اما آپدیت اندروید ۶.۰ دربرگیرنده امکاناتی نظیر Doze است؛ این قابلیت بلااستفاده بودن تلفن هوشمند شما را تشخیص داده و پس از بستن اپلیکیشن های پس زمینه، موبایل را در حالت اسلیپ قرار داده و زمان استندبای آن را هم بالا می برد.

قابلیت دیگر Google On Tap نام دارد که بسته به محتوی نمایشگر شما، نتایج جستجوی مرتبط را نشان می دهد. نکته دیگر اینکه، دیگر نیازی نخواهد بود برای یک اپلیکیشن خاص، مجوزهای لازم را تایید نمایید و می توانید در عین حال که اپ مورد نظر را اجرا می کنید اجازه دسترسی آن به قابلیت ها و امکانات موبایل خود را ندهید.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل