تهیه نسخه پشتیبان از اپلیکیشن ها، پیامک ها و مخاطبین با Super Backup

وقتی که تلفن هوشمند جدیدی می خرید، حتما به اطلاعاتی همچون پیامک ها، اپلیکیشن ها و مخاطبین موبایل قدیمی تان احتیاج دارید. انتقال این اطلاعات به صورت دستی می تواند پروسه ملال آوری باشد، برای همین بهتر است از اپلیکیشن های شخص ثالث برای اتوماسیون این کار بهره بگیرید.

Super Backup ابزاری است که به کمکش می توانید در کمتر از ده دقیقه از اطلاعات مهمی همچون مخاطبین، پیامک ها و MMS ها، فایل های apk و رویدادهای تقویم گوگل در موبایل های اندرویدی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Super Backup رابط کاربری شسته رفته و ساده ای دارد که البته امکانات بسیار زیادی را در خود گنجانده. با ورود به منوی اصلی، شش گزینه را مشاهده خواهید کرد: پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها، پیامک ها، مخاطبین، فهرست تماس، تقویم و بوکمارک های مرورگر.

با اشاره روی هر کدام از این گزینه ها، کار تهیه نسخه پشتیبان آغاز شده و پس از اتمام فرآیند، حالا می توانید فایل پشتیبان را در حافظه SD برای انتقال به موبایل جدیدتان ذخیره کنید.

البته روش مطمئن تر این است که بک آپ هایتان را از طریق اپ، مستقیما به فضای ابری درایو یا جیمیل بفرستید. اگر برای تهیه پشتیبان از اطلاعات هدفی به غیر از انتقال آنها به دستگاه های دیگر دارید، می توانید گزینه پشتیبان گیری دوره ای را فعال کنید تا همیشه از اطلاعات تلفن هوشمند فعلی تان نسخه پشتیبان داشته باشید.

از این اپلیکیشن بسیار کاربردی می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی بهره ببرید.

Super Backup : SMS & Contacts
  • Super Backup : SMS & Contacts
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: MobileIdea Studio
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 2.4 مگابایت
دانلود


نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟