همه چیز درباره آیفون 13
داعش هوادارانش را به نصب تلگرام تشویق کرده است

داعش هوادارانش را به نصب تلگرام تشویق کرده است

پیشتر در خبرها خواندید که گروه هک Anonymous پس از حوادث تروریستی در پاریس به داعش اعلان جنگ داد و تهدید کرد که از هر  نقطه ای از دنیا آنها را هک می کند.

حالا گروه تروریستی داعش در واکنش به انتشار این بیانیه از هواداران خود دعوت کرده که اپلیکیشن تلگرام را نصب نمایند تا دستورالعمل های لازم برای جلوگیری از هک شدن را دریافت نمایند.

تلگرام از آن دست اپلیکیشن های پیام رسان محبوب است که روز به روز نیز بر تعداد کاربرانش اضافه می شود. براساس اعلام این شرکت، اپلیکیشن یاد شده سال پیش بیش از ۵۰ میلیون کاربر داشته که روزانه یک میلیارد پیام را از طریق آن ارسال می کردند. لذا داعش با استفاده از همین محبوبیت، دستورالعمل هایی را به زبان های عربی و انگلیسی در اختیار کاربرانش قرار داده و این پیام ها در ادامه به دیگر کانال های وابسته به داعش ارسال شده اند.

در این دستتورالعمل ها از دنبال کنندگان خواسته شده، تا زمانی که از بابت منبع ارسال کننده لینک ها اطمینان حاصل نکرده اند آنها را باز نکنند و مرتبا آدرس آی پی خود را تغییر دهند. داعش همچنین از هواداران خود خواسته است چنانچه فردی را نمی شناسند از طریق تلگرام با او ارتباط برقرار نکنند.

گفتنی است که در روزها اخیر، گروه هکری Anonymous اطلاعات شخصی تعدادی از حامیان داعش را منتشر کرده که مواردی نظیر نام و آدرس فیزیکی آنها را شامل می شود و حتی دستورالعمل هایی را به صورت عمومی منتشر کرده که علاقمندان به هک کردن وابستگان به این گروه تروریستی را یاری می کند.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato