اسکرین شات های فاش شده از عرضه یک اپلیکیشن پشتیبان iOS توسط اپل خبر می دهند

اسکرین شات های فاش شده از عرضه یک اپلیکیشن پشتیبان iOS توسط اپل خبر می دهند

به نظر می رسد که اپل مشغول کار بر روی یک اپلیکیشن پشتیبانی است تا بتواند از طریق آن، اندکی از فشار روی کارمندانش در Genius Bar اپل استورها را بکاهد.

با نگاه به اسکرین شات های فاش شده توسط سونی دیکسون، فردی که با فاش سازی تصاویر آیفون های منتشر نشده به شهرت رسید، پیداست که این اپلیکیشن iOS یک اپلیکیشن پشتیبان خواهد بود که کاربران قادرند از طریق وارد کردن اپل آیدی در آن، مشکلات فنی خود را به گوش واحد پشتیبانی شرکت اپل برسانند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

کاربران می توانند در این اپلیکیشن، کلیه مشکلات دستگاه iOS خود را تایپ کرده تا یک فایل آماده برای رفع آن تحویل بگیرند. اگر اپلیکیشن نتوانست با راه حل اولیه مشکل را رفع کند، کاربر می تواند مستقیما به مشاوره متنی با متخصصین بخش پشتیبانی اپل بپردازد، یا اینکه برای مشورت حضوری در نزدیک ترین اپل استور قرار ملاقات بگذارد.

احتمال دارد که این قابلیت به اپلیکیشن اپ استور هم اضافه گردد. اگر این تصاویر به بیرون درز یافته معتبر باشند، به نظر می رسد که اپل امیدوار است تا با عرضه این محصول نرم افزاری، بتواند باری از دوش کارمندان فروشگاه های محصولاتش بردارد. تصاویر فاش شده را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

Screenshots-leak-from-Apples-rumored-iOS-support-app (2)

Screenshots-leak-from-Apples-rumored-iOS-support-app (3)

Screenshots-leak-from-Apples-rumored-iOS-support-app (4)

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato