مایکروسافت با AppComparison وجود اپلیکیشن های اندرویدی را در ویندوزاستور اطلاع می دهد

مایکروسافت با AppComparison وجود اپلیکیشن های اندرویدی را در ویندوزاستور اطلاع می دهد

مایکروسافت دوباره یک اپلیکیشن اندرویدی دیگر منتشر کرده، اما این بار هدف از آن تشویق کاربران این سیستم عامل به استفاده از موبایل های ویندوزفونی بوده است. این ابزار که "AppComparison" نامیده شده، به کاربران اندروید این امکان را می دهد که از وجود اپلیکیشن های نصب شده در موبایلشان در ویندوزفون استور اطلاع پیدا کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

ابزار یادشده در زمینه یافتن لینک اپلیکیشن ها در ویندوزاستور، عملکرد قابل قبولی از خودش به نمایش می گذارد، اما در پیشنهاد نمونه های معادل چندان جالب نیست. به عنوان مثال، CloudMuzik را به عنوان معادل گوگل پلی موزیک به شما معرفی می کند، در حالی که اپلیکیشن های بهتری مثل Groove Music در ویندوزاستور حضور دارند.

app-comparison 1

در بخش توضیحات AppComparison در گوگل پلی می خوانیم: "آیا قصد مهاجرت از اندروید به ویندوزفون را دارید؟ AppComparison اپلیکیشن های محبوب شما در اندروید را شناسایی می کند و آنها را با اپلیکیشن های آماده در مایکروسافت استور تطبیق می دهد. این ابزار ضمنا محبوب ترین اپلیکیشن های حاضر در ویندوزفون را به شما معرفی می کند."

AppComparison ابزاریست بسیار عالی برای افرادی که قصد مهاجرت از اندروید به ویندوزفون را دارند. با آن می توانید به سادگی از وجود اپ های محبوبتان در پلتفرم مایکروسافت مطلع شوید. در صورتی هم که آنها را در ویندوزاستور نیافتید، می توانید از نمونه های معادل پیشنهادی اپلیکیشن استفاده کنید.

AppComparison
  • AppComparison
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Microsoft Corporation
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۸ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato