داستان سری بایوشاک ادامه خواهد یافت

داستان سری بایوشاک ادامه خواهد یافت

سال ۲۰۱۳ را می توان یکی از پر ثمرترین سال های تاریخ بازی های ویدیویی خواند که در آن شاهکارهایی نظیر Bioshock Infinite و The Last of Us منتشر شدند و عناوینی نظیر Grand Theft Auto V هم موفقیتی چشمگیر کسب کردند.

پس از اتمام ساخت Bioshock Infinite، کن لوین، نویسنده و کارگردان این عنوان اعلام کرد که دیگر ادامه ای برای این بازی نخواهد ساخت و Irrational Games، استودیو سازنده بازی هم بسته خواهد شد تا لوین با تیمی کوچک تر، به ساخت بازی های ساده تر ادامه دهد.

اما طی آخرین بیانات مدیرعامل Take Two، ناشر و مالک بازی بایوشاک، تولید این بازی متوقف نمی شود و ادامه هایی برای آن در نظر گرفته شده است. اشتراوس زلنیک در مصاحبه با گیم اسپات گفت: «بازی در دستان ۲K است. در زمان مقرر، نمایش ها مربوط به ساخت ادامه این بازی را اعلام خواهند کرد. اما بایوشاک بدون شک، فرنچایزی دائمی برای کمپانی ما خواهد بود که به آن معتقدیم.»

هنوز مشخص نیست که بایوشاک آیا به شیوه قبلی ادامه خواهد داد یا ساخته های جدید سبکی متفاوت دارند اما طی آخرین شایعات، استودیو ۲K Marin، سازنده بازی The Bureau: XCOM Declassified مسئول ساخت بایوشاک بعدی شده است.

زلنیک در ادامه می گوید پروژه جدید کن لوین در سبک علمی-تخیلی خواهد بود و نمایش های اویه اش به قدری جذاب بوده که وی را مجذوب خود کرده. زلنیک، پروژه لوین را فوق العاده خلاقانه و نوآورانه توصیف کرد. احتمالا در سال ۲۰۱۶ شاهد رونمایی از پروژه لوین و همچنین بایوشاک جدید خواهیم بود.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato