دستگاه تصفیه Mi Air Purifier 2 شیائومی هوای پاک را به منازل می آورد

دستگاه تصفیه Mi Air Purifier 2 شیائومی هوای پاک را به منازل می آورد

اگر تا به امروز عکس های مربوط به شهرهای بزرگ چین را دیده باشید متوجه شده اید که آلودگی مشکلی جدی در این کشور است. البته تلاش هایی برای حل این مساله انجام شده اما به خاطر جمعیت زیاد آن و تعداد خودروها، اتوبوس ها و موتورهایی که در سطح خیابان های آن تردد می کنند، مساله بغرنج تر از چیزی است که به این راحتی ها بشود برطرفش کرد.

سال گذشته شیائومی یک دستگاه تصفیه هوا را معرفی کرد تا دست کم، آلودگی را در ازای دریافت مبلغی اندک از هوای منازل چین حذف نماید. آن دستگاه ابعاد بزرگی داشت اما اگر دوست دارید نسخه کوچک تری از آن را داشته باشید لازم است به اطلاع تان برسانیم که این شرکت چینی نسخه دوم دستگاه تصفیه هوای خود به نام Mi Air Purifier 2 را معرفی کرده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس اعلام شرکت سازنده، ارتفاع این محصول برابر با ۵۲۰ میلیمتر است که به مراتب از رقم ۷۳۵ میلیمتر در نسخه قبلی اش کمتر است. قاعده دستگاه هم حدودا به اندازه یک کاغذ A4 است و به همین خاطر تصور نمی شود که فضای زیادی را در منزل اشغال کند.

تصفیه کننده هوای شیائومی یک موتور دارد و دو عدد فن برایش در نظر گرفته شده در حالی که مدل سال قبل آن از طراحی دو موتوره بهره می برد.

شرکت سازنده این دستگاه اعلام کرده که نرخ ارائه هوای پاک آن یا همان CADR همچنان برابر با ۳۳۰ مترمکعب بر ساعت است (البته در وضعیت استاندارد) و در مد اکتیو به ۳۸۸ متر مکعب بر ساعت می رسد.

این دستگاه می تواند هوای اتاقی به مساحت ۲۳ متر مربع را ظرف تنها ۱۰ دقیقه تضفیه کند. قیمت تعیین شده برای آن برابر با ۱۰۹ دلار است و فیلتر استاندارد آن حدود ۳۲ دلار و فیلتر پیشرفته اش ۲۶ دلار تمام می شود.

Mi_Air_Purifier_2_10

Mi_Air_Purifier_2_02

Mi_Air_Purifier_2_03

Mi_Air_Purifier_2_04

Mi_Air_Purifier_2_05

Mi_Air_Purifier_2_06

Mi_Air_Purifier_2_07

Mi_Air_Purifier_2_07-640x360

Mi_Air_Purifier_2_08

Mi_Air_Purifier_2_09

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato