با دستگاه تصفیه هوای خانگی AX7000 سامسونگ بیشتر و بهتر آشنا شوید

همانطوری که به یقین می دانید در کلان شهرهایی همچون تهران در فصول سرد سال با پدیده ای با نام وارونگی هوا روبرو هستیم که می تواند منجر به بیماری های تنفسی شده یا این انوع از امراض را در افراد مبتلا شدت بخشد. ضمناً نباید از یاد برد که ویروس هایی همچون سرماخوردگی، آنفولانزا و... نیز در کمین هستند تا برایمان دردسر ساز شوند.

یکی از بهترین راه ها برای مقابله با چنین مشکلاتی استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی است که می توانند حداقل در فضاهای بسته ی خانه یا محل کارمان هوایی پاکیزه و مطلوب را برای تنفس کردن فراهم آورند.

سامسونگ یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی تولید محصولات مورد اشاره محسوب شده و در ادامه ی مطلب می توانید بیانیه خبری ارسالی از جانب دفتر روابط عمومی این شرکت در تهران برای دیجیاتو را مطالعه کرده و با دستگاه تصفیه هوای AX7000 کمپانی کره ای مذکور بیشتر و بهتر آشنا شوید.

در فصول سرد سال، پدیده وارونگی دما (Inversion) مهمان ناخوانده شهر‌های بزرگ می‌شود. این مهمان ناخوانده باعث باقی ماندن آلودگی در هوای شهرها می‌شود و دردسرهای متفاوتی برای ساکنان آن ایجاد می‌کند؛ از مشکلات تنفسی گرفته تا انواع بیماری‌ها، آسم، مشکلات قلبی و عروقی و دیگر مواردی که سلامتی انسان‌ها را به خطر می‌اندازد.

دستگاه‌های تصفیه هوا به همین منظور و مستقیماً برای حفظ سلامت افراد طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها هرچند آلودگی هوا را کنترل یا حذف نمی‌کنند، اما توانایی این را دارند که در یک محیط بسته، هوایی سالم و پاکیزه در اختیار افراد قرار دهند. شرکت سامسونگ الکترونیکس که همیشه سلامتی و راحتی افراد را مدنظر قرار می‌دهد، محصولات مختلفی به‌منظور تصفیه هوای محیط خانگی و اداری‌ با مساحت‌های مختلف، طراحی و تولید کرده است.

ازجمله پیشرفته‌ترین محصولات تصفیه هوای سامسونگ، دستگاه AX7000 است که می‌تواند ظرف مدت یک ساعت 93 مترمربع از فضا را پوشش دهد. این دستگاه با سیستم فیلتر پنج‌گانه، در یک محیط بسته تا 99 درصد آلودگی‌های اصلی، ذرات گردوغبار، باکتری‌های و ذرات مضر را از بین می‌برد. این دستگاه همچنین به کمک فناوری اختصاصی سامسونگ به نام «دکتر ویروس»، برخی ویروس‌های اصلی ازجمله آنفلوانزا و حتی ویروس سارس و کرونا را نیز نابود می‌کند. این فناوری موجب می‌شود افراد در محیط‌های سربسته از هوای پاکیزه بهره‌مند شوند؛ علاوه بر این، به مصرف‌کنندگان اطمینان می‌دهد که هر میزان از آلودگی و حتی بوی بد موجود در هوای محیط، ظرف یک ساعت از بین خواهد رفت.

وقتی صحبت از دستگاه‌های تصفیه هوا پیش می‌آید، از آنجا که سلامت افراد مدنظر است، مصرف‌کنندگان بیشتر به کیفیت و عملکرد توجه می‌کنند تا قیمت محصولات. سامسونگ نیز به‌عنوان یکی از رهبران بازار در تولید محصولات نوآورانه، به همین منظور ارائه محصولی با عملکرد بالا را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است. دستگاه AX7000 برای رسیدن به کارایی بالاتر، از فیلترهای غیرقابل شستشو استفاده می‌کند که کارایی حداکثری دستگاه را حفظ می‌کنند. این فیلترها در صورت مصرف روزانه به طور میانگین 5-4 ساعت قادر هستند تا به مدت یک سال با بالاترین بازدهی، کار کنند. همچنین این دستگاه با داشتن چهار حالت مختلف ازجمله حالت گردوخاک، بوزدا، خودکار و حالت خواب، مصرف‌کنندگان را در استفاده راحت و بهینه از دستگاه، یاری می‌کند.

سامسونگ که همیشه به طراحی و زیبایی توجه ویژه‌ای داشته است، این محصول را به‌گونه‌ای طراحی کرده که بیشترین هماهنگی را با خانه‌ها و دفاتر کار داشته باشد. دریچه‌های ورودی این دستگاه برخلاف دیگر دستگاه‌ها، در جلو آن تعبیه‌شده که باعث می‌شود بتوان به‌راحتی دستگاه را در گوشه‌ای از اتاق و چسبیده به دیوار قرار داد. برخلاف نمونه‌های پیشین، دیگر نیازی به در نظر گرفتن فاصله بین دیوار و دستگاه نیست. همچنین وجود یک نمایشگر دیجیتال روی دستگاه، مصرف‌کنندگان را هرلحظه از وضعیت هوای اتاق، میزان خلوص و پاک بودن آن مطلع می‌کند.

av10000-4

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟