واتس اپ بروزرسانی جدیدی دریافت کرد؛ پیش نمایش لینک و امکان ستاره گذاری پیام ها

واتس اپ بروزرسانی جدیدی دریافت کرد؛ پیش نمایش لینک و امکان ستاره گذاری پیام ها

واتس اپ، یکی از پرجمعیت ترین اپلیکیشن های پیام رسان دنیا، در آخرین بروزرسانی اش به قابلیت هایی بسیار کاربردی مجهز شده. نسخه ۲.۱۲.۳۶۷ واتس اپ به شما امکان ستاره گذاری پیام ها را می دهد، تا بتوانید برای یافتن مجدد آنها کار آسانی داشته باشید.

تمام کاری که باید برای ستاره دار شدن پیام ها انجام دهید، نگه داشتن انگشتتان روی متن مورد نظر است. با این کار می توانید هنگام جستجو در پنجره چت راحت تر پیدایش کنید. ضمن این که کلیه پیام های ستاره دار را می توانید با مراجعه به قسمت Starred Messages در منوی واتس اپ مشاهده نمایید.

قابلیت دیگر، ارسال و دریافت لینک با پیش نمایشی غنی است. بدین معنی که هر لینکی که در واتس اپ رد و بدل می کنید، به غیر از آدرس اینترنتی شامل تصویری کوچک یا متنی کوتاه در مورد محتوای آن لینک نیز هست. البته امکان ارسال لینک بدون داشتن پیش نمایش هم برایتان مهیا شده.

پشتیبانی از Direct Share که در اندروید مارشملو معرفی شد هم از مهم ترین امکانات نسخه جدید محسوب می شود. با این قابلیت می توانید محتوای واتس اپ را بین اهداف مخصوصی به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، در گذشته برای اشتراک لینک با دوستان مجبور بودید که روی دکمه Share کلیک کرده و سپس با یافتن مخاطب از فهرست مخاطبین، آن را برایش ارسال کنید.

اما با Direct Share قادرید از همان منوی اشتراک گذاری مخاطب مورد نظر را برگزینید. نسخه جدید واتس اپ برای اندروید را می توانید همین حالا از گوگل پلی دانلود کنید.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato