اگزینوس ۸۸۹۰ سامسونگ موفق به کسب امتیاز بالای ۱۰۰ هزار در بنچمارک AnTuTu شد

اگزینوس ۸۸۹۰ سامسونگ موفق به کسب امتیاز بالای ۱۰۰ هزار در بنچمارک AnTuTu شد

پرچمدار بعدی چیپست های سامسونگ «اگزینوس ۸۸۹۰» نام دارد که به احتمال بسیار زیاد، سال آینده در تلفن های هوشمند برتر شرکت کره ای جای خواهد گرفت.

این در حالیست که در زمانه کنونی، رقابت چیپست ها به حد بسیار بالایی رسیده است. از یک سو اسنپدراگون ۸۲۰ قابلیت های شگفت انگیزی را در اختیار کاربران قرار می دهد، از طرف دیگر هوآوی، کایرین ۹۵۰ را توسعه داده که روز گذشته برایتان نوشتیم امتیاز ۹۴۲۵۰ را در بنچمارک AnTuTu به ثبت رسانده است.

حالا رکورد تازه ای به ثبت رسیده که به نظر می رسد مربوط به اگزینوس ۸۸۹۰ سامسونگ باشد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در بنچمارک یاد شده، چیپست اگزینوس ۸۸۹۰ در تلفن هوشمندی با شماره مدل SM-G9300 مورد آزمایش قرار گرفته و موفق به کسب امتیاز ۱۰۳۶۹۲ شده. SM-G9300 دستگاهیست که باور می رود گلکسی اس ۷ سامسونگ، یعنی پرچمدار بعدی این سازنده باشد.

دو ماه پیش، نتایج مرتبط با اگزینوس ۸۸۹۰ در Geekbench رویت شدند. در آن تست، سیستم-بر-چیپ یاد شده در تست تک هسته ای به امتیاز ۲۲۹۴ و در آزمایش چند هسته ای قادر به کسب امتیاز ۶۹۰۸ شد.

لازم به ذکر است که پرچمدار چیپست های اگزینوس به دست خود سامسونگ و با استفاده از فناوری ۱۴ نانومتری FinFET به تولید خواهد رسید. در گزارشاتی که مدتی پیش منتشر شدند هم خبر رسیده بود که گلکسی S7 سامسونگ در دو مدل و با استفاده از چیپست های اسنپدراگون ۸۲۰ و اگزینوس ۸۸۹۰ به تولید خواهد رسید.

در نهایت باید عنوان کرد که سامسونگ احتمالا گلکسی S7 را در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ در شهر بارسلون رونمایی خواهد کرد.

6-w600

نظرات ۴۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato