اپلیکیشن Premiere Clip به اندروید آمد؛ نخستین ویرایشگر ویدئوی ادوبی برای پلتفرم گوگل

اپلیکیشن Premiere Clip به اندروید آمد؛ نخستین ویرایشگر ویدئوی ادوبی برای پلتفرم گوگل

اپلیکیشن Premiere Clip، یکی از محبوبترین ویرایشگرهای ویدئو در دنیا امروز بالاخره از انحصار پلتفرم iOS درآمد. ساعاتی پیش، ادوبی رسما اپلیکیشن Premiere Clip را برای کاربران اندروید منتشر نمود.

Premiere Clip اندروید در واقع نسخه فشرده شده نرم افزار رایانه ای آن است، بنابراین نباید از آن انتظار عملکردی همچون نسخه دسکتاپ را داشته باشید. هر چند اپلیکیشن در همین سطح هم بسیاری از رقبایش را از میدان به در می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در این ویرایشگر حرفه ای ویدئو می توانید کلیپ ها را در صفحه کشیده و روی نقطه دلخواه در تایملاین رها کنید، بخش های اضافی را ببرید و به تنظیم نور و افکت و انیمیشن های تعویض بپردازید.

قابلیت بسیار جالب "همگام سازی با موسیقی" هم به صورت خودکار می تواند کلیپ ها را با ضرباهنگ موزیک پس زمینه هماهنگ کند. اما از موزیک صحبت کردیم: اپلیکیشن برای ویرایش کلیپ ها، امکان انتخاب از میان آهنگ های پیش فرض ادوبی و موارد موجود در حافظه موبایل را هم برایتان فراهم کرده. ضمنا امکان تنظیم صدا از طریق اکولایزر هم در میان قابلیت های Premiere Clip مشاهده می شود.

اگر با وجود این امکانات، حوصله ویرایش کلیپ ها را ندارید، با فشردن یک دکمه می توانید وظیفه ساخت کلیپ را به ویرایشگر ادوبی بسپارید تا به صورت خودکار یک کلیپ موزیکال ساخته و به شما تحویل دهد. وقتی که کار ویرایش کلیپ به اتمام رسید، حالا می توانید آن را برای کار بیشتر روی آن به نرم افزار دسکتاپ منتقل نمایید.

Premiere Clip را می توانید همین حالا از گوگل پلی استور و به رایگان دانلود کنید.

Adobe Premiere Clip
  • Adobe Premiere Clip
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Adobe
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۲.۸ / ۴۵ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato