سامسونگ الکترونیکس با کنار گذاشتن JK Shin، نماینده جدید بخش موبایل را معرفی کرد

سامسونگ الکترونیکس با کنار گذاشتن JK Shin، نماینده جدید بخش موبایل را معرفی کرد

رویترز گزارش می دهد که آقای JK Shin، یکی از مدیرعامل های «سامسونگ الکترونیکس» که تا کنون مسئولیت کلی بخش موبایل سامسونگ را نیز بر عهده داشته، از سمت خود کناره گیری کرده است.

البته آقای Shin به طور کلی مسئولیت بخش فنی موبایل های سامسونگ را بر عهده خواهد داشت اما دیگر نماینده «سامسونگ موبایل» نخواهد بود و آقای Dongjin Koh جایگزین وی می شود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

آقای Dongjin Koh پیش از این مسئولیت بخش تحقیق و توسعه سامسونگ موبایل را بر عهده داشته و اکنون قرار است در یک ارتقای شغلی، در نقش نماینده این قسمت به فعالیت مشغول گردد و از این پس وظیفه تصمیم گیری های روزانه و امور مدیریتی به وی واگذار می گردد.

در این میان آقای شین هم قرار است بر کسب و کارهای تازه و استراتژی های بلند مدت تمرکز کند.

گفته می شود که آقای «کو» مدت هاست که مسئول اصلی بخش تحقیق و توسعه سامسونگ موبایل بوده و در توسعه گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶، نقشی کلیدی ایفا کرده است؛ دو موبایلی که بازخورد بسیار مثبت منتقدان را به جهت حرکت رو به جلوی سامسونگ برای طراحی بهتر بر انگیخته بودند. در واقع به وسیله همین موبایل ها بود که بخش توسعه تلفن همراه سامسونگ قادر شد پس از ۷ دوره مالی که سودآوری رو به کاهش می رفت، دوباره سودآوری اش را افزایش دهد.

jk_shin-1024x541-w600

در حال حاضر شاید به نظر برسد که وظیفه های آقای «کو» کاملا مشخص و از پیش تعیین شده هستند اما این شرکت با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند؛ مشکلاتی که از چین تا ایالات متحده به آن فشار وارد کرده و باعث شدند در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵، سهم سامسونگ از فروش جهانی موبایل برای اولین بار به زیر ۲۵ درصد برسد.

بر همین اساس مدیران ارشد شرکت کره ای تصمیم به ایجاد یک تغییر و تحول در بخش مدیریت موبایل سامسونگ نموده اند تا بلکه با همین روش، شرکت مورد بحث بتواند یک بار دیگر به روز های درخشان سال ۲۰۱۳ برگردد.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato