اپل ممکن است در ماه فوریه آیفون 6c را با بدنه فلزی عرضه کند

پس از عرضه آیفون های جدید، شایعات بسیاری در مورد آینده این تلفن همراه شنیده می شود. اول از همه، در مورد چند ورژن آزمایشی آیفون 7 شنیدیم و حالا نوبت به آیفون 6c رسیده است. طبق گزارش جدید، این تلفن همراه، در ماه فوریه سال آینده میلادی (بهمن-اسفند 94) عرضه خواهد شد.

در این گزارش آمده که منابع متعددی، از جمله کارکنان داخلی شرکت Foxconn، کار روی این تلفن همراه را آغاز کرده اند. گفته می شود که این دستگاه نمایشگری 4 اینچی دارد و برخلاف 5c، حسگر اثر انگشت را خواهد داشت. اما از آنجایی که تلفن از رده c خواهد بود، بنابراین همه ویژگی ها را نخواهد داشت، بنابراین 3D Touch را احتمالا باید از ویژگی های آن حذف کنیم.

انتظار می رود که کاربران به هنگام خرید دستگاه، انتخاب های متعددی در زمینه رنگ فلز تلفن همراه خود داشته باشند. ویژگی های کمتر به منزله قیمت کمتر نیز خواهد بود. گزارش شده که 6c قیمتی در حدود 400 الی 500 دلار خواهد داشت. اپل در حال حاضر آیفون 6 و 5S را با قیمت 550 و 450 دلار می فروشد که همین مسئله پرسش هایی را در ذهن ایجاد خواهد کرد.

زمانی که اپل از آیفون 5c در کنار آیفون 5S پرده برداشت، فروش آیفون 5 متوقف گشت و 5c به عنوان تلفنی میان رده در نظر گرفته می شد. آیفون 4S نیز نقش تلفن همراه اقتصادی را بازی می کرد. با در نظر گرفتن این طرح، اپل احتمالا آیفون 6c را با آیفون 5S جایگزین خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟