لپ تاپ های ThinkPad P40 Yoga و P50S و دسکتاپ P310 لنوو معرفی شدند

لپ تاپ های ThinkPad P40 Yoga و P50S و دسکتاپ P310 لنوو معرفی شدند

لپ تاپ های ThinkPad P40 Yoga و P50S و دسکتاپ P310 لنوو معرفی شدند

ThinkPad Yoga لنوو، در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های هیبریدی را ارائه می دهد اما اگر ابزاری هیبریدی با قدرت سخت افزاری بالا می خواهید تا از پس وظایف سنگین گرافیکی بربیاید، یوگاهای کنونی چندان مناسب نخواهند بود. لنوو در عوض قصد دارد با ساخت ThinkPad P40 Yoga، دو لپ تاپ را در یک کالبد قرار دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ThinkPad P40 Yoga، می تواند به ۳۶۰ درجه خم شود و در هر حالتی مورد استفاده قرار بگیرد. چیپست Quadro M500M دستگاه هم آنقدر قدرتمند هست که از پس کارهای سنگین برآید و وظایف GPU را به عهده گیرد. در کنار آن، یک قلم با ۲۰۴۸ سطح فشار نیز برای استفاده های خاص در نظر گرفته شده است که نرم افزاری ویژه آن را همراهی کرده و تجربه ای مشابه کاغذ و قلم را برای کاربر شبیه سازی می کند.

هر P40 Yoga به همراه گرافیک Quadro، نسل ششم پردازنده های Core i7 و ۵۱۲ گیگابایت SSD عرضه می شود. اگر بخواهید می توانید میزان رم را تا ۱۶ گیگابایت افزایش داده و نمایشگری ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ برای لپ تاپ خود در نظر بگیرید. LTE نیز از دیگر گزینه ها خواهد بود.

به عنوان یک یوگا، وزن ۱.۷۶ کیلوگرمی کمی سنگین به نظر می رسد اما به هر حال قرار نیست لپ تاپ به دست اسکچ بزنید. P40 Yoga در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ و با قیمت ابتدایی ۱۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

لنوو در نظر دارد چند گزینه دیگر نیز برای بازار لپ تاپ در همین بازه زمانی در نظر بگیرد. ThinkPad P50S، ورژن کاهش قیمت یافته P50 با قیمت ۱۲۹۹ دلار است که چیپ Xeon در آن جایگزین یک پردازنده Core i7 شده و صرفا در یک مدل ۲۸۸۰ در ۱۶۲۰ عرضه می شود.

اگر هم نیازمند یک دسکتاپ هستید، ThinkStation P310 در دسترس شما خواهد بود. قیمت این دستگاه ها از ۷۲۹ دلار آغاز می شود اما اگر بخواهید ۶۴ گیگابایت رم، پردازنده Xeon E3 و بهتری کارت های گرافیکی انویدیا را روی آن داشته باشید، باید مبلغی بسیار بیشتر بپردازید.

در ادامه می توانید تصاویر Lenovo ThinkPad P40 Yoga و ThinkPad P50S را مشاهده کنید.

lenovo-thinkpad-p40-yoga-8-onscreen-1

lenovo-thinkpad-p40-yoga-1-1

lenovo-thinkpad-p40-yoga-7-onscreen-1

lenovo-thinkpad-p40-yoga-9-onscreen-1

05-hero-shot-1

01-close-up-shot-1

07-hero-shot-1

08-hero-shot-1

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل