هولولنز مایکروسافت می تواند هیلو 5 را از طریق یک اکس باکس وان استریم کند

هولولنز مایکروسافت می تواند هیلو 5 را از طریق یک اکس باکس وان استریم کند

مایکروسافت به تازگی به توسعه دهندگان هدست هولولنز اجازه داده است که کلیپ هایی کوتاه از اپلیکیشن های طراحی شده را با هشتگ MadeWithHoloLens (یا ساخته شده توسط هولولنز) به نمایش بگذارند. این دموها، مدتی کوتاه نظیر ۷ یا ۸ ثانیه دارند و کارکردهای مختلف هولولنز را به مخاطب نشان می دهند.

در یکی از کلیپ های انتشار یافته، می توان دید که وارون مانی، مدیر برنامه های هولولنز، بازی Halo 5: Guardians را روی یک صفحه نمایش مجازی در اتاق نشیمن خانه اش تجربه می کند. ویدیویی که از هیلو ۵ دیده می شود کمی بی کیفیت به نظر می رسد اما حداقل به ما نشان می دهد که اجرای یک بازی پر زد و خورد و گرافیکی نظیر هیلو ۵، چطور روی صفحه مجازی اجرا می شود.

همان طور که قبلا هم از سوی مایکروسافت اعلام شده بود، میدان دید نسخه پروتوتایپ هولولنز بسیار کم است و تصاویر مجازی، در زاویه مشخصی در مقابل دیدگان مخاطب قرار می گیرند. فعلا مشخص نیست که ویدیوهای هشتگ MadeWithHoloLens چطور با میدان دید کامل به دست آمده اند و از چه تکنولوژی فیلم برداری برای این هدف استفاده شده است.

هنوز برنامه های مایکروسافت برای استفاده از هدست واقعیت افزوده هولولنز در امر گیمینگ مشخص نیست. اما فیل اسپنسر، مدیر برند اکس باکس باکس، تا به حال چندین بار اشاره کرده که آن ها در تلاش اند تا کارایی های هدست را در این زمینه افزایش دهند. برای مثال، قابلیت استریم بازی های اکس باکس وان، به قطع در آن وجود خواهد داشت.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato