نمایشگر آیفون 6c احتمالا 4 اینچی خواهد بود

نمایشگر آیفون 6c احتمالا 4 اینچی خواهد بود

جزئیات بسیاری در مورد آیفون جدید اپل شنیده می شود. منظور آیفون 7 یا پرچمدار بزرگ بعدی کوپرتینویی نیست، بلکه در مورد یک آیفون کوچکتر با قیمتی کمتر صحبت می کنیم. چند روز شایعاتی در ارتباط با بدنه دستگاه منتشر شد و حالا یک تحلیلگر دیگر، نمایشگر 4 اینچی را برای دستگاه پیش بینی کرده است.

بر اساس آخرین تحقیقات و دانسته های مینگ-چی کو، محقق GHI Securities، آیفون بعدی اپل از نظر نمایشگر، دنباله رو راه آیفون 5 خواهد بود. دستگاهی با پردازنده A9، قاب های رنگارنگ فلزی با پشتیبانی از تکنولوژی NFC و Apple Pay.

این تلفن همراه قرار است اوایل سال آینده میلادی عرضه گردد و در رده تلفن های هوشمند اقتصادی قرار می گیرد. بنابراین قیمتی بین 400 الی 500 دلار برای آن پیش بینی شده که به نسبت رقمی پایین تر از آیفون 6 اس است.

آیفون 5c به دلیل استفاده از پلاستیک به جای فلز، چندان به دل مخاطبین ننشست و حالا اپل گویا قصد دارد تلفن همراه جدید اقتصادی خودش را از لحاظ کیفیت و ظاهر برتر از محصولات رقبایش جلوه دهد. پیش از این نیز به نمایشگر 4 اینچی دستگاه اشاره شده بود و با توجه به پیشرفت های دستگاه نسبت به آیفون 5c، احتمالا شاهد رونمایی از محصولی باکیفیت و با قیمتی معقول خواهیم بود.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato