رندرهای منتشر شده از تلفن هوشمند لومیا 850 حکایت از بدنه ای باریک و فلزی برای آن دارند

رندرهای منتشر شده از تلفن هوشمند لومیا 850 حکایت از بدنه ای باریک و فلزی برای آن دارند

ماه ها قبل از آنکه مایکروسافت خبر ساخت لومیا ۹۵۰ اکس ال، لومیا ۹۵۰ و لومیا ۵۵۰ را به عنوان نخستین تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود اعلام کند، شایعاتی منتشر شد که نشان می داد این کمپانی مشغول ساخت دو موبایل دیگر به نام های لومیا ۷۵۰ و لومیا ۸۵۰ است.

چون این دو موبایل همزمان با سه دستگاه یاد شده رونمایی نشدند، این گمان در ذهن بسیاری شکل گرفت که مایکروسافت ساخت آنها را متوقف کرده و به کلی از دنبال نمودن پروژه تولید شان منصرف شده است.

با این همه، طبق ادعای تازه @OnLeaks تلفن هوشمند لومیا ۸۵۰ همچنان بخشی از برنامه های اهالی ردموند برای آینده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

جالب است بدانید که طبق ادعای این منبع، بدنه موبایل یاد شده تماما از فلز ساخته شده است. اما ابعاد دستگاه برابر با ۱۵۵.۹ در ۷۷.۲۳ در ۶.۹۲ میلیمتر است و در نتیجه می توان گفت که در زمره باریک ترین موبایل های ساخته شده از سری لومیا تا به امروز است.

چنانچه فرض کنیم که این اطلاعات درست هستند، آنگاه موبایل لومیل ۸۵۰ اندکی بزرگ تر از لومیا ۹۵۰ اکس ال خواهد بود که یک نمایشگر ۵.۷ اینچی را در خود جای داده و ابعادش برابر با ۱۵۱.۹ در ۷۸.۴ در ۸.۱ میلیمتر است.

این یعنی دستگاه مورد بحث آنطور که در شایعات قبلی آمده بود یک نمایشگر ۵ اینچی ندارد و در عوض به صفحه نمایشی بزرگ تر از این مجهز گشته است.

OnLeaks@ در ادامه برخی از رندهای این تلفن هوشمند را هم منتشر کرده و اعلام نموده که این رندرها براساس برخی طرح های صنعتی تهیه شده اند که از یک منبع موثق به دست آمده اند.

روشن است که فعلا نمی توان به این تصاویر اعتماد کرد و صرفا می توانیم امیدوار باشیم که مایکروسافت بالاخره پرده از روی این تلفن هوشمند مرموز بردارد.

Microsoft-Lumia-850 (1)

Microsoft-Lumia-850 (2)

Microsoft-Lumia-850 (3)

Microsoft-Lumia-850 (4)

Microsoft-Lumia-850 (5)

Microsoft-Lumia-850

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato