به لطف A9، درآمدهای HTC در ماه نوامبر افزایش داشته اند

به لطف A9، درآمدهای HTC در ماه نوامبر افزایش داشته اند

گویا هوشمند تازه وارد A9 از HTC با استقبال بسیار مناسبی از سوی کاربران مواجه گشته چرا که اوضاع نا به سامان تایوانی ها در ماه نوامبر بهبود بسیاری یافته است. شرکت یاد شده خبر می دهد که در ماه گذشته میلادی توانسته به درآمدی ۳۱۴.۳۲ میلیون دلاری دست پیدا کند که در شش ماه گذشته بی سابقه بوده است.

چنین درآمدی همچنین نسبت به درآمد کسب شده در ماه قبلی (اکتبر) تا ۱۴.۹۶ درصد رشد را نشانگر است.

البته ارائه چنین آماری گویای آن نیست که شرکت تایوانی کسب و کار پر رونقی دارد. اگر به آمار همین شرکت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ نگاه کنید، خواهید دید درآمدها تا ۳۹.۲۵ درصد کاهش را در قیاس با همان مقطع بیانگر هستند. اکنون ولی خبر خوب برای HTC این است که به احتمال زیاد روند افزایش درآمد کلی اش همچنان به لطف A9 ادامه خواهد داشت، چرا که هنوز فصل تعطیلات پیش از سال نوی میلادی و زمانی که خریدها به اوج خود می رسند آغاز نشده است.

شرکت HTC در سال جاری پس از عرضه ناموفق پرچمدار خود موسوم به One M9، دست به معرفی محصولی ارتقاء یافته به نام One M9 پلاس زد که از مشخصات سخت افزاری بهتری بهره می برد و البته باز هم نتوانست شرایط مطلوبی را برای تایوانی ها فراهم آورد. حال گفته می شود که پرچمدار بعدی این شرکت O2 نام خواهد داشت که موبایلی بهره مند از نمایشگر ۶ اینچی و رزولوشن QHD بوده و انتظار می رود قلب تپنده ای به نام اسنپدراگون ۸۲۰ در آن جای گرفته باشد.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato