اپرا مینی اندروید بروز شد؛ نوار دسته بندی جدید، جستجوی بهتر و دانلود آسان تر

اپرا مینی اندروید در بروزرسانی اخیرش به قابلیت های بسیار خوبی مجهز شده که تجربه مرور اینترنت با آن را لذت بخش تر از همیشه می کند. در نسخه جدید این مرورگر سبک و پرسرعت، به قسمت بالای نوار آدرس یک نوار دسته بندی جدید، مشابه چیزی که در وبسایت گوگل دیده ایم اضافه شده و ضمنا دانلود با آن آسان تر از همیشه انجام می پذیرد.

افزودن نوار دسته بندی شاید مهم ترین تغییر صورت گرفته در ساختار اپرای جدید باشد. با این نوار کاربردی، با سرعت بیشتری می توان به جستجو و دانلود تصاویر، ویدئوها، موزیک، اخبار و صفحات اینترنتی پرداخت تا در حالت آفلاین با سرعت بیشتری بتوان به آنها دسترسی داشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

همانطور که می دانید، دانلود با اپرا مینی در نسخه های قدیمی به مشکلات فراوانی دچار بود، اما تیم اپرا با پیاده سازی یک سیستم جدید و بهینه برای دانلود موفق شده تا انجام این کار را برای کاربران به میزان قابل توجهی تسهیل کند.

حالا در منوی دانلودها قادرید دانلودهای حجیم را آسان تر مدیریت کنید. اپرا مینی جدید قابلیتی برایتان فراهم کرده تا بتوانید هنگام استفاده از اینترنت ضعیف، دانلودهای حجیم را متوقف کرده تا به محض دسترسی به اینترنت مناسب آنها را ادامه دهید.

social-mini-android-13-large-downloads-english-840x439

اما در بحث صرفه جویی دیتا، اپرا مینی قابلیت در صف قرار دادن دانلودها را نیز به مرورگر خود اضافه کرده. حتی از این به بعد می توانید برای مرورگر، تعداد فایل های مجاز برای دانلود به صورت همزمان را تعیین کنید.

ضمنا برای اطلاع از شروع یا پایان دانلودها، اپرا با یک اعلان در نوار ابزار اندروید شما را مطلع خواهد ساخت. امکان جدید دیگر، تعیین پوشه ای است که می خواهید فایل های دانلود در آن ذخیره شوند.

social-mini-android-13-concurrent-downloads-english-840x439

تاکنون از مرورگر اپرا برای مرور صفحات وب استفاده نکرده اید؟ بهترین زمان همین حالاست. برای دانلود نسخه جدید این مرورگر می توانید هم اکنون به گوگل پلی مراجعه نمائید.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟