معرفی Smart Screen On Off؛ اپلیکیشنی برای قفل صفحه موبایل بدون نیاز به دکمه پاور

معرفی Smart Screen On Off؛ اپلیکیشنی برای قفل صفحه موبایل بدون نیاز به دکمه پاور

با وجود حسگرهای متعددی که این روزها در تلفن های هوشمند می بینیم، استفاده از دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن صفحه کار بسیار از مد افتاده ای به نظر می رسد!

شاید همین موضوع علت توسعه و ساخت اپلیکیشنی مثل Smart Screen On Off بوده، ابزاری که می تواند با جایگزینی حسگرها و ژست های حرکتی برای روشن و خاموش کردن صفحه، استفاده از دکمه پاور را به حداقل میزان ممکن برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

این اپلیکیشن تقریبا تمام روش های ممکن به غیر از دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن صفحه را در خود گردآوری کرده. به عنوان مثال، با روشن کردن حالت Shake Sensor می توانید صفحه را با لرزاندن موبایل به دفعاتی مشخص (که تعیین آن به دست خودتان سپرده شده) خاموش کنید.

Smart Screen On Off 2

البته اپلیکیشن حالات دیگری را هم در بر می گیرد، مثل استفاده از حسگر مجاورت. با فعالسازی آن می توانید صفحه موبایل را با قرار دادنش روی سطح مثلا یک میز خاموش کنید، یا اینکه با قرار دادنش در جیب شاهد خاموش شدن خودکار آن باشید.

اگر موبایلتان از دابل تپ برای بازگشایی صفحه پشتیبانی نمی کند، Smart Screen On Off استفاده از این قابلیت را هم برایتان فراهم می کند. با مراجعه به تنظیمات اپ می توانید از دابل تپ روی صفحه و حتی نوار اعلان برای روشن و خاموش کردن صفحه بهره بگیرید. استفاده از ژست های حرکتی هم آخرین روش خاموش کردن صفحه به کمک این اپلیکیشن هستند.

به غیر از حالات مختلف برای روشن و خاموش کردن صفحه، Smart Screen On Off چندین انیمیشن و صدای متنوع برای این کار هم در اختیارتان قرار داده که مطمئنا برای طرفداران شخصی سازی بسیار خوشایند خواهد بود.

این ابزار کاربردی رایگان بوده و برای اجرا به روت بودن دستگاه احتیاجی ندارد. بنابراین اگر می خواهید استفاده از دکمه پاور را به حداقل میزان ممکن برسانید، پیشنهاد می کنیم همین حالا آن را از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید.

Smart Screen On Off
  • Smart Screen On Off
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Suriv
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۹ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato