معرفی اپلیکیشن Notable؛ سریع ترین ابزار برای تنظیم یادآورها در اندروید

معرفی اپلیکیشن Notable؛ سریع ترین ابزار برای تنظیم یادآورها در اندروید

برای تعیین یادآور و ردیابی آنها در اندروید، چه راهی بهتر از قرار دادنشان در نوار اعلان ها می شناسید؟ اپلیکیشن Notable ابزاریست که همین کار را برایتان انجام می دهد؛ یادآورها را در نوار اعلان گذاشته و امکان ویرایش سریع آنها را برایتان ممکن می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

تنظیم یادآور در Notable تفاوت چندانی با همین کار در گوگل کیپ ندارد، فقط جایش عوض شده و سریع تر می توان به انجام این کار پرداخت. برای تعیین یک یادآور باید نوار اعلان را به سمت پایین بکشید، برایش رنگ تعیین کنید و در نهایت یادداشت خود را بنویسید.

Notable 2

حالا می توانید یادآور را برای زمان مشخصی کوک کنید تا هنگام رسیدن موعد زنگش به صدا درآید، به همین سادگی. به غیر از تنظیم سریع و آسان یادآورها، با Notable می توانید نحوه رفتار آنها پس از اشاره رویشان را هم تعیین کنید. به عنوان مثال، می توانید آلارم یادآور را با یک اشاره ساده غیر فعال کنید یا اینکه از سوایپ برای این کار بهره بگیرید.

Notable یک منوی تاریخچه هم دارد که در آن می توانید کلیه یادآورهایی که با استفاده از اپ تنظیم شده را مرور کنید. این اپلیکیشن کاربردی رایگان است، و می توانید آن را با حجمی بسیار ناچیز از گوگل پلی دانلود کنید.

Notable: Quick Reminder
  • Notable: Quick Reminder
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yu Chen Hou
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۶ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato