اخبار تازه ای از برنامه های ال جی برای سال ۲۰۱۶ منتشر شد؛ G Flex 3 به CES نمی آید

اخبار تازه ای از برنامه های ال جی برای سال ۲۰۱۶ منتشر شد؛ G Flex 3 به CES نمی آید

اخبار تازه ای از برنامه های ال جی برای سال ۲۰۱۶ منتشر شد؛ G Flex 3 به CES نمی آید

امروز خبر تازه ای در خصوص برنامه های ال جی برای سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد. اینطور که به نظر می رسد شرکت یاد شده بر خلاف عادت دو سال گذشته اش، نمونه ای جدید از تلفن هوشمند جی فلکس را در نمایشگاه CES رونمایی نخواهد کرد.

پیش از این خبر رسیده بود که جی فلکس ۳ در نمایشگاه CES 2016 رونمایی خواهد شد اما اکنون گفته می شود که این تلفن همراه به هیچ عنوان به CES نخواهد رسید. البته منبعی که این اخبار را منتشر کرده، عنوان ننموده که آیا به طور کلی LG تصمیم به حذف سری جی فلکس از موبایل هایش گرفته یا خیر.

اما در این میان خبری، تازه در مورد پرچمدار بعدی LG یعنی G5 نیز منتشر گشته؛ بر اساس آخرین گمانه زنی ها تلفن هوشمند یاد شده نیز در انتهای آوریل سال ۲۰۱۶ رونمایی می شود. این در حالیست که ال جی تلفن همراه G4 را نیز در ۲۸ آوریل سال ۲۰۱۵ معرفی کرد و به نظر می رسد تصمیم دارند همین روند را نیز ادامه دهد. بر اساس شایعات مختلفی که تا کنون به گوش رسیده اند، تلفن همراه G5 به احتمال زیاد از فلز ساخته خواهد شد و از آخرین چیپست کوالکام به نام اسنپدراگون ۸۲۰ نیز بهره خواهد گرفت. چیپستی که به پردازنده گرافیکی آدرنو ۵۳۰ مجهز شده. از طرفی گفته می شود که ال جی پرچمدار بعدی را با نمایشگر ۵.۶ اینچی به دست کاربران می رساند.

خبرهای مربوط به موبایل های ال جی همینجا به پایان نمی رسند و به نظر می رسد شرکت کره ای تصمیم دارد نمونه بعدی تلفن همراه V10 را نیز در سال میلادی آینده معرفی کند؛ موبایلی که از دو نمایشگر بهره می برد و ال جی نیز بر سخت جان بودنش تاکید بسیاری دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل