سامسونگ در حال توسعه یک دستیار مجازی جدید است [شایعه]

چند سال پیش، وقتی اپل سیری را معرفی کرد، سامسونگ به سرعت اعلام نمود که با دستیار صوتی اختصاصی اش به نام S Voice به این حوزه ورود پیدا خواهد کرد.

سه سال از آن زمان گذشته و حالا قطعا S Voice به لحاظ عملکرد ابدا قابل قیاس با مواردی نظیر سیری، کورتانا و گوگل ناو نیست اما تردیدی نخواهد بود که اوضاع به این منوال نخواهد ماند و این شرکت کره ای تمام تلاشش را برای رفع کمبودها خواهد کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس توئیتی که اخیرا از سوی Sleaknow@ منتشر شده ظاهرا این شرکت کره ای قصد دارد یک دستیار مجازی کاملا جدید را ارائه کند. در توئیت یاد شده ادعا گردیده که «سامسونگ مشغول توسعه یک دستیار مجازی جدید برای دستگاه هایش است. این دستیار براساس اپلیکیش S Voice توسعه خواهد یافت و مشخصه هایی نظیر موتور جستجو و اعلان های هوشمند برایش در نظر گرفته شده است.»

بر همین اساس به نظر می آید که سامسونگ همچنان تا اندازه ای به S Voice متکی خواهد بود. متاسفانه جدای از طرح هایی که شایعه انجامشان به گوش می رسد و همچنین در نظر گرفته شدن یک موتور جستجوی بهتر برای این دستیار جزئیات دیگری در رابطه با آن موجود نیست و نمی دانیم که آیا به سخت افزار وابسته خواهد بود یا خیر؛ بدان معنا که مشخص نیست آیا تنها جدیدترین تلفن های هوشمند سامسونگ از آن بهره می برند یا اینکه به عنوان آپدیت در اختیار دیگر دستگاه های قدیمی این شرکت نیز قرار می گیرد.

گفتنی است که سیری هم با محدودیت های سخت افزاری از این دست روبرو بوده است و در زمان عرضه، تنها آیفون 4 اس می توانست از آن بهره بگیرد و مدل های قدیمی تر آیفون امکان استفاده از آن را نداشتند.

در مورد زمان عرضه هم باید بگوییم، اگر شایعات منتشر شده در این باره صحت داشته باشند، رونمایی از دستیار صوتی جدید سامسونگ همزمان با گلکسی اس 7 صورت خواهد گرفت که براساس جدیدترین شایعات در ماه های دی یا بهمن اتفاق خواهد افتاد.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟