معرفی اپلیکیشن Worldscope Webcams؛ تماشای تصاویر زنده وب کم هایی از سراسر دنیا

معرفی اپلیکیشن Worldscope Webcams؛ تماشای تصاویر زنده وب کم هایی از سراسر دنیا

معرفی اپلیکیشن Worldscope Webcams؛ تماشای تصاویر زنده وب کم هایی از سراسر دنیا

آیا آسمان برلین بارانی است؟ در ونکوور تگرگ می بارد؟ درست است که شهروندان جاکارتا از شدت گرما در حال عرق ریختن اند؟ با نصب اپلیکیشن Worldscope Webcams نه تنها می توانید به پاسخ این سوالات برسید، بلکه می توانید وضعیت آب و هوای این شهرها را به طور زنده و از طریق وب کم های عمومی نصب شده در سراسر آنها تماشا کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با این اپلیکیشن، می توانید به تماشای تصاویر زنده بیش از ۳۰ هزار وب کم در شهرهایی از سراسر دنیا بنشینید. بعضی از این تصاویر به صورت زنده استریم می شوند، اما بخش اعظم آنها را به شکل اسکرین شات های مقطعی و به روز شونده مشاهده می کنید.

Worldscope Webcams 2

Worldscope Webcams بیش از آنکه یک اپلیکیشن لایو استریمینگ باشد، یک ابزار عالی برای هواشناسی است که با آن می توان به پیش بینی دقیقی از وضعیت جوی شهرهای مختلف دنیا پرداخت. از این امکان مثلا می توانید برای چک کردن آب و هوای شهر مقصد پیش از یک مسافرت هوایی یا جاده ای بهره بگیرید.

وب کم های این اپلیکیشن را می توانید بسته به شهرها جستجو کنید و با پیدا کردن آنها روی نقشه، به غیر از تماشای تصاویر زنده، به اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت هوای فعلی و پیش بینی وضعیت جوی در پنج روز آینده دست یابید.

در این اپ ضمنا می توانید وب کم های مورد علاقه تان را بوکمارک کنید تا برای مراجعات بعدی، دیگر احتیاجی به جستجوی آنها نداشته باشید. همچنین از تصاویر این وب کم ها می توانید به عنوان عکس پس زمینه موبایل اندرویدی تان استفاده کنید که با بروزرسانی وب کم، پس زمینه تان هم مرتب تغییر کند.

استفاده از Worldscope Webcams رایگان است و می توانید آن را از گوگل پلی یا از این لینک به طور مستقیم دریافت کنید.

Worldscope Webcams
  • Worldscope Webcams
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Infosit
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴.۶ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل