اپل آزمایشگاهی مرموز در تایوان را برای توسعه نوع جدیدی از نمایشگر در دست گرفته است

اپل آزمایشگاهی مرموز در تایوان را برای توسعه نوع جدیدی از نمایشگر در دست گرفته است

به گزارش بلومبرگ، اپل به تازگی آزمایشگاهی پیشرفته را در شمال تایوان در دست گرفته که در آن، مهندسان مشغول توسعه تکنولوژی های جدید مربوط به صفحه نمایش و نمایشگرها هستند.

منبع یاد شده خبر می دهد که دست کم ۵۰ نفر از سوی اپل در ساختمانی به نام Longtan مشغول توسعه نوعی نمایشگر هستند که از پنل های LCD شفاف و نازک تر بوده و البته مصرف بهینه تری هم دارد.

لازم به ذکر است که ساختمان Longtan پیش از این توسط شرکت کوالکام مورد استفاده قرار گرفته بود و حالا گزارش شده که اپل از نیروهای متخصص این شرکت که به شکل محلی در کشور یاد شده زندگی می کنند نیز بهره می گیرد. این در حالیست که سایر کارمندان این آزمایشگاه مرموز را کارکنان شرکتی تایوانی به نام AU Optronics تشکیل داده اند که در کار توسعه و ساخت نمایشگرها مهارت دارد.

این در حالیست که همچنین خبر می رسد اپل، تصمیم دارد از پنل های نمایشگر OLED در محصولات خود بهره گیرد. در ابتدای سال جاری شاهد عرضه «اپل واچ» با نمایشگری از نوع OLED بودیم و حالا گویا سایر محصولات شرکت یاد شده نیز در صف استفاده از این نوع پنل ها قرار گرفته اند. در ابتدای ماه جاری بود که خبر دادیم شرکت LG در حال آماده سازی خود برای افزایش تولید پنل های OLED است و گمان می رود که تا سال ۲۰۱۸، شاهد آیفونی باشیم که با همین نوع تکنولوژی به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato