مایکروسافت عرضه آپدیت تازه ویندوز 10 موبایل را به دلیل اشکال در نصب موقتاً لغو کرد

اوایل ماه جاری بود که مایکروسافت بیلد 10586.29 را در اختیار مشترکان ویندوز اینسایدر قرار داد و پس از مدتی آن را برای صاحبان پرچمداران تازه معرفی شده خود نیز منتشر کرد. این آپدیت تازه بسیاری از بهبودهای نرم افزاری و همچنین افزایش پایداری را برای موبایل های فوق به ارمغان آورد. اما حالا خبر می رسد که تعداد قابل توجهی از کاربران در هنگام دریافت این بروزرسانی دچار مشکل شده اند.

بر اساس گزارش هایی که از طریق انجمن پشتیبانی ویندوز به دست مایکروسافت رسیده، بسیاری از مالکان لومیا 950 و 950XL در همان بدو شروع دریافت فایل، با پیغام نادرست "نبود فضای کافی برای نصب" مواجه شده اند. در برخی موارد نیز درصد پیشرفت بدون تغییر روی %0 باقی مانده است.

حال مایکروسافت بالاخره به این گزارشات عکس العمل نشان داده و با پذیرش بروز این مشکل، اعلام داشته که عرضه آپدیت فوق تا زمان رفع مشکل به حالت تعلیق درخواهد آمد. در اعلامیه آنها آمده است:

«ما متوجه شدیم که اخیراً برخی کاربران در دریافت آپدیت جدید ویندوز 10 موبایل دچار مشکلاتی از جمله، عدم دریافت اعلان، ماندن درصد پیشرفت روی %0 و یا پیغام کمبود فضای نصب مواجه شده اند. تیم ما تلاش می کند در اسرع وقت مشکل را رفع و بروزرسانی جدیدی ارائه نماید. تا آن زمان، ما انتشار بیلد  10586.29 را برای ویندوز 10 موبایل متوقف می کنیم.

آن دسته از افرادی که با پیغام کمبود فضا مواجه شده اند، می توانند با خیال آسوده آن را نادیده بگیرند.

به آن درسته از کسانی که در حال حاضر آپدیت های در حال انجامی برای نرم افزار یا خود سیستم عامل دارند، توصیه می شود موبایل خود را به شارژر متصل نموده و بدون نگرانی تا تکمیل عملیات منتظر بمانند.»

لازم به ذکر است، افرادی که موبایل های خود را قبل از این بدون مشکل به بیلد لغو شده آپدیت کرده اند، کماکان می توانند از آن استفاده نمایند.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟