همه چیز درباره آیفون 13
با VirZoom، کنترلری متفاوت برای واقعیت مجازی آشنا شوید

با VirZoom، کنترلری متفاوت برای واقعیت مجازی آشنا شوید

تا به حال سوار بر اسب های بالدار یا همان پگاسوس های باستانی مشغول سکه جمع کردن از میان درختان بوده اید؟ این شاید اولین تجربه ای باشد که از VirZoom به دست خواهید آورد. در حقیقت VirZoom دوچرخه ای ثابت است که دسته های آن حکم کنترلر را ایفا می کنند و برای ورود به دنیای بازی های آن باید یک هدست آکیلس ریفت روی سر خود بگذارید. دوچرخه سواری با آکیلس ریفت و پرواز با اسب بالدار؛ ترکیب عجیبی است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سازندگان VirZoom معتقدند که واقعیت مجازی را نباید ایستاده و یا حتی ساکن روی یک صندلی تجربه کرد، بنابراین آن ها دوچرخه ای ثابت با قیمت ۲۴۹ دلار ساخته اند تا شما علاوه بر بازی کردن، اندکی هم ورزش کنید و به تقویت عضلات پای خود بپردازید.

در E3 امسال، کمپانی ساکن ماساچوست VirZoom، نمونه ای اولیه از محصول خود را ارائه داد که با آنچه امروز می بینیم تفاوتی عمده داشت. بعدها همه چیز تغییر کرد و تصمیم بر آن شد تا فرمان دوچرخه شبیه به یک کنترلر بازی طراحی شود. نرم افزار VirZoom به خوبی با آکیلس ریفت کار می کند اما در حال حاضر ورژن های پلی استیشن وی آر و اچ تی سی وایو در دسترس نیستند. با این حال تیم مدعی شده که نسخه های مربوط به دو سخت افزار دیگر هم در دستور کار قرار دارد.

در حال حاضر، صرفا ۵ بازی برای این دستگاه توسعه داده شده که برای دسترسی به بخش چند نفره آن ها، دریافت آپدیت جدید بازی ها و اطلاعات مربوط به سلامتی تان باید ماهانه ۹.۹۹ دلار پرداخت کنید. ۳۰۰ نفر اولی که اقدام به خرید دستگاه کنند، می توانند با ۵۰ دلار تخفیف، دستگاه را با هزینه ۱۹۹ دلاری در اختیار داشته باشند. هنوز تاریخ عرضه ای برای دستگاه در نظر گرفته نشده است.

chomitz3015-jcp8257s-1

pollinator-02-1

virzoom-controller-picture-1

virzoomcontrols

chomitz3015-jcp8229f-1

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato