سونی موبایل نسبت به سال های پیشین تلفن های هوشمند کمتری در ۲۰۱۶ معرفی خواهد کرد [شایعه]

سونی موبایل نسبت به سال های پیشین تلفن های هوشمند کمتری در ۲۰۱۶ معرفی خواهد کرد [شایعه]

سونی موبایل هر ساله از تلفن های هوشمند جدید متعددی پرده بر می دارد و می توان گفت این شرکت از ۲۰۱۲ به بعد طی هر ۳۶۵ روز معمولاً از ۱۰ موبایل تازه رونمایی کرده است. تنها بازه زمانی که برند مورد بحث قدری کم کار بود و تنها ۴ موبایل جدید را راهی بازار ساخت باز می گردد به ۲۰۱۰؛ یعنی روزهایی که در آنها سونی رسماً وارد عرصه ی ساخت اسمارت فون های اندرویدی شد و سری اکسپریا اکس ۱۰ را معرفی نمود.

اکنون شایعه ای توسط Digitimes انتشار یافته که می گوید شاید ژاپنی ها بخواهند از سیاست های پیشین خود عقب نشینی کرده و به سال های دور قبلی بازگردند و موبایل های جدید اندکی را در ۲۰۱۶ رونمایی کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گزارش سایت تایوانی یاد شده خاطر نشان می سازد منابع صنعتی نزدیک به سونی خبر داده اند که برای سال آتی تنها ساخت دو موبایل جدید در دستور کار این شرکت قرار گرفته و نباید در انتظار دیوایس های متنوع و گوناگونی بود.

اگر به یادتان باشد چندی پیش شایعه ای دیگر را شنیدیم که می گفت سونی قصد دارد برای ۲۰۱۶ بر خلاف سال قبلی اش تنها ۲ پرچمدار آماده نماید و حال و بر حسب این گزارش جدید این سئوال مطرح می شود که آیا دو موبایل تازه ی پیش تر اشاره شده تنها محصولاتی خواهند بود که در روزهای آتی و سال میلادی آینده خواهیم دید یا خیر؟

در انتهای گزارش Digitimes هم آمده که انتظار می رود به زودی سونی ارائه سفارش تولید تلفن های هوشمندش به «فاکسکان الکترونیکس» را متوقف کرده و بیشتر روند ساخت محصولات خود را به دست دو تولید کننده تایوانی دیگر یعنی «آریما کامیونیکیشن» و «کومپال الکترونیکس» بسپارد. ناگفته نماند که هیچ یک از این سه شرکت حاضر نشده اند در رابطه با ادعای مذکور توضیحی را به رسانه ها ارائه کنند.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato