لومیاهای قدیمی اوایل سال آینده میلادی آپگرید ویندوز 10 موبایل را دریافت می کنند

لومیاهای قدیمی اوایل سال آینده میلادی آپگرید ویندوز 10 موبایل را دریافت می کنند

لومیاهای قدیمی اوایل سال آینده میلادی آپگرید ویندوز 10 موبایل را دریافت می کنند

اگر بی صبرانه منتظر هستید که از ویندوز ۱۰ موبایل روی دستگاه مبتنی بر ویندوز فون خود استفاده نمایید، خبرهای بدی برایتان داریم. مایکروسافت اعلام کرده لومیاهای قدیمی تر تا اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی این آپگرید را دریافت نخواهند کرد و این در حالی است که کاربران آن دستگاه ها تصور می کردند حداکثر تا پایان ماه جاری می توانند به روز رسانی یاد شده را دریافت نمایند.

در حال حاضر، انتشار این خبر می تواند نشان دهنده آن باشد که تنها راه جدید برای امتحان کردن سیستم عامل تازه اهالی ردموند خرید لومیا ۹۵۰ یا ۹۵۰ اکس ال است و بس.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

 البته باید اضافه نماییم که مایکروسافت هنوز هم علت این به تعویق افتادن را توضیح نداده هرچند تصور می شود که شرکت مورد نظر قصد دارد در زمان باقی مانده بهبودهایی را در سیستم عامل جدیدش اعمال کند.

از طرفی، آنها که از نزدیک با لومیا ۹۵۰ کار کرده اند اعلام داشته اند که این دستگاه به لحاظ عملکردی دچار باگ هایی است که امکان برطرف کردنشان وجود دارد و مایکروسافت هم باید چنین اقدامی را در جهت بهبود آنها انجام دهد.

گفتنی است که ویندوز ۱۰ اهمیت ویژه ای برای این شرکت مستقر در ردموند دارد و اگر مایکروسافت بخواهد جای پایی برای خود در بازار موبایل به دست بیاورد باید هرچه سریعتر کاری انجام دهد و نخستین اقدام قطعا راضی کردن کاربران قدیمی ویندوز فون خواهد بود.

یکی از سخنگویان این شرکت در مصاحبه اخیرش با سایت ZDNET اعلام کرده:

ما در ماه نوامبر ویندوز ۱۰ موبایل را برای برخی دستگاه ها از جمله لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال ارائه کردیم که امکانات تازه ای نظیر Continuum و اپلیکیشن های فراگیر ویندوز را به آنها اضافه می کرد. اما آپگرید ویندوز ۱۰ موبایل به تدریج از اوایل سال آینده میلادی برای برخی دستگاه های بهره مند از ویندوز فون ۸ و ویندوز ۸.۱ ارائه می گردد.

علاوه بر این، مشخص نشده که در سال آینده، کدام دستگاه ها شایسه دریافت این آپگرید شناخته می شوند اما مایکروسافت تایید کرده که آنها دست کم به ۸ گیگابایت حافظه داخلی نیاز خواهند داشت.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل