سامسونگ با ساخت محصولی به شماره مدل SM-R790 به بازار سمعک ورود پیدا می کند

سامسونگ با ساخت محصولی به شماره مدل SM-R790 به بازار سمعک ورود پیدا می کند

شایعات در مورد ورود سامسونگ به بازار تجهیزات کمک شنوایی مدتی است که قوت گرفته و حالا اطلاعات تازه ای از منابع خبری مختلف منتشر شده که نشان می دهد نخستین محصول شرکت یاد شده در این بخش با شماره مدل SM-R790 به زودی معرفی می گردد.

چند هفته پیش سامسونگ درخواستی را برای ثبت علامت تجاری Earcle تسلیم سازمان حقوقی مربوطه در کره جنوبی کرد که در آن اشاره های متعددی به سمعک های مختلف شده بود.

امروز اما دستگاهی با شماره مدل SM-R790 در دیتابیس گروه SIG (برگرفته از سرواژه های عبارت Bluetooth Special Interest Group) رویت گردیده که در توضیحات آن، آشکارا به عبارت سمعک بلوتوثی سامسونگ اشاره گردیده و گمانه زنی های قبلی در این باره را تایید می کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اما در کنار این مساله، شرکت مورد بحث حتی قابلیت های نرم افزاری ویژه ای را برای سمعک های خود در قالب یک پتنت به نام Sound Radar یا رادار صوتی ثبت کرده است.

براساس این پتنت، کاربران یا در واقع همان افراد کم شنوا می توانند منبع صوتی مورد نظر خود را انتخاب نمایند و با استفاده از یک اپلیکیشن موبایلی که اینترفیسش هم شبیه به رادار است تنظیمات دستگاه را طوری تغییر دهند که صدای آن منبع را برایشان تقویت کند.

البته اینکه قابلیت یاد شده همراه با دستگاهی که در ابتدای متن به آن اشاره شد (با شماره مدل SM-R790) ارائه می شود یا خیر مساله ایست که باید برای روشن شدنش صبر کرد.

در حال حاضر صرفا می دانیم که سامسونگ به زودی به بازار سمعک ورود پیدا می کند و بس، اینکه چطور و چگونه هنوز هم مشخص نشده.

samsung-earcle-trademark

samsung-hearing-aid-patent-2

samsung-sm-r790-bluetooth-sig

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato