معرفی اپلیکیشن Flash Selfie؛ در تاریکی هم سلفی بگیرید

معرفی اپلیکیشن Flash Selfie؛ در تاریکی هم سلفی بگیرید

حتما بارها شده که خواسته اید در نور کم یک فضای باز، با دوستانتان سلفی بگیرید، اما تصاویر آنقدر بی کیفیت و تار شده اند که ترجیح داده اید به جای داشتن یک سلفی بد، آنها را به طور کامل از حافظه موبایلتان پاک کنید.

گرفتن سلفی در نور کم، مشکلی است که اسمارت فون های عاری از فلاش دوم برای دوربین جلو به آن دچارند، اما با یک راه حل ساده می توان چنین معضلی را از سر راه برداشت. اپلیکیشن Flash Selfie شرایطی فراهم می کند تا بتوانید حتی در تاریکی مطلق هم سلفی بگیرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

عمل Flash Selfie بسیار ساده است: از نور صفحه نمایش موبایل شما در حکم یک فلاش LED استفاده می کند. به این معنی که پیش از گرفتن سلفی، چند ثانیه صفحه را با بیشترین شدت نور روشن می کند تا نور کافی برای گرفتن یک سلفی مناسب را داشته باشید.

Flash Selfie 2

نور بازتاب شده در حالت پیش فرض سفید در نظر گرفته شده، اما در تنظیمات اپ می توانید رنگ را به دلخواه خود انتخاب کرده تا سلفی متفاوتی داشته باشید. البته سلفی هایی که با Flash Selfie در تاریکی مطلق می گیرید، کیفیت چندان جالبی ندارند.

Flash Selfie در اصل برای گرفتن سلفی در نور ضعیف طراحی شده، نه تاریکی مطلق. این اپلیکیشن در حکم یک مکمل نوری برای گرفتن سلفی در نور ضعیف عمل می کند، مثلا سلفی هایی که هنگام تاریکی هوا در فضاهای باز می گیرید، بنابراین بهتر است برای گرفتن سلفی در تاریکی مطلق روی آن حساب باز نکنید.

Flash Selfie را می توانید به رایگان در موبایل های اندرویدی خود تجربه کنید. در صورتی که برای دانلود از گوگل پلی مشکل داشتید، مراجعه به این لینک را برای دریافت فایل apk به شما توصیه می کنیم.

Flash Selfie
  • Flash Selfie
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: addquick
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato