پشتیبانی از اندروید مارشملو به اپلیکیشن SideSync سامسونگ اضافه شد

پشتیبانی از اندروید مارشملو به اپلیکیشن SideSync سامسونگ اضافه شد

سامسونگ جز نخستین کمپانی های سازنده تلفن هوشمندی است که با بروزرسانی نرم افزارهای اختصاصی اش به استقبال از اندروید مارشملو می رود. کمپانی یادشده به تازگی پشتیبانی از اندروید ۶.۰ را به اپلیکیشن SideSync اضافه کرده، ابزاری که به واسطه آن می توان میان رایانه و تلفن هوشمند اندرویدی ارتباط برقرار کرد.

سامسونگ هنوز به طور رسمی در مورد این بروزرسانی واکنشی نشان نداده، با این حال به نظر می رسد که کمپانی کره ای قصد کرده تا آن را چند ماه پیش از عرضه رسمی آپدیت اندروید مارشملو روی اسمارت فون هایش در اختیار کاربران قرار دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با این بروزرسانی شاهد ارتقای رابط کاربری، رفع مشکلات نوتیفیکیشن ها و قابلیت ذخیره فایل ها در پوشه های مشخص در اپلیکیشن SideSync خواهیم بود که البته بنابر فهرست تغییرات منتشر شده در گوگل پلی، تا پیش از عرضه اندروید مارشملو اثری از آنها در محیط اپ نخواهیم دید.

SideSync اپلیکیشنی است که به کمک آن می توان محتوا را میان رایانه و موبایل های سامسونگ همگام سازی کرد. همچنین از طریق این اپ می توانید ماوس و کیبورد رایانه را میان دو دستگاه به اشتراک بگذارید.

این اپلیکیشن از سال ۲۰۱۳ در اختیار کاربران موبایل های سامسونگ قرار گرفته و با تغییراتی که از آن زمان تاکنون به خودش دیده، در حال حاضر به یکی از ضروری ترین ابزارها برای کاربران تلفن های هوشمند این شرکت تبدیل شده است. SideSync را می توانید هم اکنون با مراجعه به گوگل پلی دانلود کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato