موبایل HTC One M9 امروز به اندروید مارشملو بروز رسانی می شود

موبایل HTC One M9 امروز به اندروید مارشملو بروز رسانی می شود

تلفن همراه One M9، پرچمدار شرکت تایوانی HTC برای سال ۲۰۱۵ به شمار می رود که بخت و اقبال چندان زیادی با آن یار نبود و نتوانست توجه کاربران را جلب کند. همین موضوع، شروعی بود برای مشکلات اچ تی سی در سالی که گذشت و کار به جایی رسید که حتی مدیر عامل آن نیز تغییر نمود.

تحت نظارت مدیر عامل تازه به نام خانم «شر وانگ»، اچ تی سی در حال تلاش برای جلوگیری از شکست و بازگشت به قله هاییست که پیشتر در آنها حضور داشته است و در این میان، می کوشد تا با ارائه بروز رسانی های اندروید برای موبایل هایش به شکل سریع در جهانی اندرویدی که شرکت ها معمولا بروز رسانی محصولات قبلی خود را فراموش می کنند، این موضوع را اثبات کند که همچنان در جمع بزرگان حضور دارد.

بر همین اساس ماه گذشته شرکت تایوانی بروز رسانی اندروید مارشملو را برای نسخه آنلاک One M8 عرضه کرد و حال خبر می رسد که امروز، همین نسخه از اندروید به دست کاربران موبایل One M9 می رسد؛ البته افرادی که نسخه آنلاک را در دست دارند. این موضوع را در واقع آقای Mo Versi، یکی از مدیران ارشد اچ تی سی توسط توییتر تایید کرده است.

این در حالیست که شخص یاد شده همچنین خبر داده تلفن همراه A9، که همین حالا از اندروید ۶.۰ برخوردار است نیز امروز به نسخه ۶.۰.۱ بروز رسانی خواهد شد. به نظر می رسد که اچ تی سی راه حل جلوگیری از تاخیر در بروز رسانی ها را یافته و می خواهد بدون دخالت اپراتورهای مخابراتی، نسخه های آنلاک موبایل هایش را بروز رسانی کند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato