پشتیبانی سازندگان Call of Duty از کنسول های نسل هفتم پایان یافت

پشتیبانی سازندگان Call of Duty از کنسول های نسل هفتم پایان یافت

Awakening، اولین بسته الحاقی Call of Duty: Black Ops 3 است که در دوم ماه فوریه سال آینده عرضه خواهد شد، اما فقط برای پلی استیشن ۴. نسخه پی سی و اکس باکس وان این بسته الحاقی هم یک ماه دیرتر عرضه می شود ولی دارندگان کنسول های پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ هیچگاه این محتوا را دریافت نخواهند کرد.

پیش از عرضه بازی نیز، اکتیویژن اعلام نمود بخش داستانی Black Ops 3 در ورژن های نسل هفتمی غایب است و کسانی که بازی را روی پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ می خرند، صرفا به بخش چنده نفره آنلاین آن دسترسی دارند.

بسته الحاقی Awakening، چهار نقشه به همراه بخش داستانی جدید قسمت زامبی ها را به بازی اضافه خواهد کرد تا بخش آنلاین Call of Duty: Black Ops 3 متنوع تر از قبل گردد.

با در نظر گرفتن این مسئله که تا چند ماه پیش، حدودا ۱۲ میلیون کاربر روی پی سی، اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ به انجام بخش آنلاین Black Ops II می پرداختند، شنیدن این خبر ممکن است میلیون ها نفر را ناامید کند. اکتیویژن کم کم پشتیبانی از کنسول های نسل هفتمی را پایان داده و اگر طرفدار بازی های این شرکت هستید، باید به فکر تهیه کنسول های نسل جدید یا یک پی سی قدرتمند باشید.

در ادامه می توانید تریلر این بسته الحاقی را مشاهده کنید.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato