ال جی رسما موبایل V10 را در ایران معرفی کرد

ال جی رسما موبایل V10 را در ایران معرفی کرد

ال جی رسما موبایل V10 را در ایران معرفی کرد

V10 یکی از جدیدترین موبایل های شرکت LG است که به لطف ویژگی های متفاوتی که دارد، طی مدت کوتاهی که از معرفیش می گذرد، توانسته نگاه های بسیاری را به خود خیره کند.

ال جی قصد دارد این محصول را تنها در بازارهایی خاص عرضه نماید و خوشبختانه ایران نیز یکی از کشورهایی است که کره ای ها می خواهند V10 را در آن به فروش رسانند. بر همین اساس ال جی امروز مراسمی را در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار کرد و به صورت رسمی از V10 در کشورمان رونمایی به عمل آورد.

در این مراسم آقای لی، مدیر واحد موبایل ال جی در ایران، اعلام کرد که شرکت متبوعش هم اکنون از لحاظ سهم بازار، در میان سه برند اول در ایران قرار دارد و تلفن های هوشمند ال جی، با همکاری مدیاپردازش، توانسته اند تا ۱۰ درصد از بازار ایران را به خود اختصاص دهند.

V10 به عنوان جدیدترین موبایل ال جی در ایران، قرار است از شنبه وارد بازار شود و قیمت آن نیز در محدوده ۲ میلیون تومان خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با V10 می توانید نگاه نزدیک دیجیاتو به این محصول را مطالعه نمایید؛ همچنین شایان ذکر است که در آینده ای نزدیک نیز بررسی جامع این محصول را برایتان منتشر خواهیم کرد.

نظرات ۴۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل