انتشار Uncharted 4: A Thief’s End یک بار دیگر به تعویق افتاد

انتشار  Uncharted 4: A Thief’s End یک بار دیگر به تعویق افتاد

با وجود این که دو سال از عرضه کنسول های نسل هشتم می گذرد، با این حال سال ۲۰۱۶ را می توان شروع واقعی کنسول پلی استیشن ۴ دانست. در این سال، عناوین بزرگی برای کنسول سونی عرضه می شود که یکی از آن ها آخرین ساخته ناتی داگ، خالق سری Uncharted و The Last of Us خواهد بود. اکنون با توجه به اطلاعات به دست آمده باید زمان بیشتری برای تجربه آنچارتد ۴ صبر کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

براساس گفته ناتی داگ، سازنده بازی، انتشار آنچارتد ۴ از ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) به تاریخ ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) موکول شد. این شرکت در بیانیه ای گفت:

آنچارتد ۴ بزرگترین قسمت سری است. ما نیز تمام تلاش مان را کردیم تا ساخت بازی را در زمان مقرر به اتمام برسانیم. با این حال، وقتی به مراحل پایانی نزدیک شدیم، دریافتیم برخی قسمت های بازی به مدت بیشتری برای بهتر شدن نیاز دارند.

پس با در نظر گرفتن تمام گزینه ها، تصمیم گرفتیم تا زمان بیشتری را برای بهینه سازی بازی صرف کنیم.

معمولا تاخیر برای افزایش کیفیت یک اثر صورت بگیرد؛ با این حال ناراحتی طرفداران را نیز در پی خواهد داشت. در همین راستا نیل دراکمن و بروس استرلی، کارگردانان بازی، در بیانیه ای سعی کردند از طرفداران خود دلجویی کنند. آنان در این رابطه گفتند:

عقب انداختن تاریخ انتشار کار ساده ای نیست و اگر لازم نبود انجامش نمی دادیم. امیدارم شما طرفداران وفادار ما، عذرخواهی مان را پذیرفته و کمی بیشتر برای آخرین ماجراجویی نیتن دریک [شخصیت اصلی بازی] صبر کنید.

آنچارتد ۴ در ابتدا برای عرضه در سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده بود اما تاریخ انتشارش به ۱۸ مارس ۲۰۱۶ تغییر کرد. از دیگر عناوینی که در ماه آوریل ۲۰۱۶ منتشر می شود؛ می توان به Quantum Break، انحصاری اکس باکس وان، اشاره نمود.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato