برندگان هشتمین دوره عکاسی با آیفون اعلام شد

برندگان هشتمین دوره عکاسی با آیفون اعلام شد

برندگان هشتمین دوره عکاسی با آیفون اعلام شد

اگر احساس می کنید که برای گرفتن تصاویر خارق العاده حتما باید چند میلیون لنز و دوربین حرفه ای بخرید، سخت در اشتباهید. iPhone Photography Awards در هشتمین دوره برگزاری اش، تصاویر خیره کننده و فوق العاده جذابی را برگزیده است.

داوران از میان هزاران عکس عکس ارسالی در دسته بندی های مختلف، چندین تصویر را انتخاب نموده اند که تماشای آن ها بسیار دلنشین خواهد بود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا تصاویر برگزیده ای که توسط آیفون گرفته شده اند را تماشا کنیم.

1
این عکس که توسط Ben Schuyler به ثبت رسیده، در شاخه تصاویر انتزاعی رتبه اول را از آن خود کرده است.
2
نور و سایه سبب شده اند تا تصویر Daniele Colombera در زمینه تصاویر پورتره بهترین باشد.
3
این تصویر از Song Han، عکاسی چینی، بهترین عکس در شاخه «مردم» انتخاب شده.
4
Xu Lin با این تصویر برنده بهترین عکس «غذا» شده است. آنچه می بینید، سبدی از ماهی ها است که در حال خشک شدن زیر نور آفتاب هستند.
5
تصویر پانورامای Andre Malerba از این طوفان نارنجی-سرخ رنگ، رتبه اول را برای وی تضمین کرده است.
6
در سال ۲۰۱۱، Jose Luis Saez Martinez دوربین DSLR خود را کنار گذاشت و با آیفون شروع به عکاسی کرد. این تصویر وی در زمینه «دیگر تصاویر» برنده شده است.
7
پس از ده سال عکاسی تبلیغاتی، Sephi Bergerson تصمیم گرفته در هند زندگی کند و عکاسی مستند را آغاز نماید. این تصویر در شاخه «حیوانات» برنده جایزه شده است.
8
Amy Paterson بیست و سه ساله، پس از آتش سوزی در جنگلی، این تصویر را به ثبت رسانده و جایزه بخش «گل» را از آن خود نموده است.
9
Yvonne Naughton که خود را عکاسی تصادفی خطاب می کند، یک روز صبح در حال قدم زدن در ساحل Snee Oosh در واشنگتن بود که این تصویر را گرفت و برنده بهترین عکس از «طبیعت» شد.
10
Jeremy Kern در سفری به هاییتی این تصویر را از کودکان این کشور گرفت. تصویر او برنده جایزه شاخه «کودکان» شده است.
11
«غروب آفتاب» هم حتی به تنهایی یک شاخه مخصوص به خودش را دارد و عکس Robert Radesic در این شاخه اول شده است.
12
آمریکا بیابان های بدیعی دارد و پارک ملی Great Sand Dunes یکی از آن هاست. Chris Belcina در یکی از سفرهای خود به کلورادو، این تصویر را گرفته و برنده بهترین تصویر «منظره» شده است.
13
زمستان سردی در میشیگان برقرار بود و نزدیک به ۹ متر برف باریده بود. Heather Goss با این تصویر برنده بهترین تصویر «فصل ها» شد.
14
Ahmed Saeed روستای Gharb Sehel از مصر را منطقه ای پر از رنگ های متنوع و مردمی خون گرم و دوست داشتنی توصیف می کند که نمای جذابی از رود نیل هم دارد. عکس وی بهترین تصویر از شاخه «مسافرت» شد.
15
Fabio Alvarez اکوادوری می گوید یکی از بی نظیرترین بعد از ظهرهای زندگی خود را در ساحل ریو سپری کرده، جایی که این تصویر را گرفته و جایزه «سبک زندگی» را از آن خود کرده است.
16
اشتوتگرات آلمان و کتابخانه مرکزی این شهر را مشاهده می کنید. تصویر Christian Frank، بهترین در حوزه «معماری» انتخاب شده است.
17
Ruairidh McGlynn در قطر مشغول تصویر برداری از درخت هاست اما این عکس حسی خاص را منتقل می کند.
18
Yvonne Lu در بازگشت به نیویورک با قطار این تصویر را گرفته است. وی می گوید این دو زوج انگار هیچ چیز دیگری در این دنیا نیاز ندارند. عکس وی در رتبه سوم برترین تصویر مسابقه قرار دارد.
19
David Craik نیز رتبه دوم را اختیار کرده است. او می گوید مدت زمان زیادی را منتظر مانده تا چنین تصویری را ثبت کند. به هر حال، انتظار، یکی از اصلی ترین فاکتورهای تصویربرداری از زندگی حیوانات است.
20
و رتبه اول هم به Michal Koralewsk، عکاس لهستانی تعلق می گیرد. وی می گوید می توانستم تمام زندگی این پیرمرد را از روی چین و چروک هایش بخوانم.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل