سازندگان Sleeping Dogs، فاز بتای اسپین آف Triad Wars را برای همیشه متوقف می کنند

سازندگان Sleeping Dogs، فاز بتای اسپین آف Triad Wars را برای همیشه متوقف می کنند

در سال ۲۰۱۳ میلادی، استودیوی United Front Games اعلام کرد که اسپین آف جدیدی از عنوان Sleeping Dogs به اسم Triad Wars را در اختیار مخاطبان خواهد گذاشت. Triad Wars، یک عنوان رایگان است و گیمرها را در محیط هنگ کنگ، به صورت چندنفره در مقابل یک دیگر قرار می دهد.

Triad Wars تا به امروز در فاز بتا قرار داشت؛ اما استودیوی سازنده بازی اخیرا اعلام کرده که سرورهای بازی، در ماه ژانویه سال آتی میلادی از کار خواهند افتاد. بنابر بیانیه این استودیو، بازی Triad Wars «درخور انتظارات بازیکنان نبود» و حالا زمان آن رسیده که از کار متوقف شود.

یکی از سخن گویان United Front Games گفته است که از زمان شروع به کار Triad Wars، گیمرهایی زیادی به بازی پیوستند و هر یک به نوبه خود، نقشی اساسی در هنگ کنگ ایفا کردند. در این زمان، سازندگان اطلاعات زیادی از نحوه بازی گیمرها و بازخوردهای آنان دریافت کردند و از این تجارب در آینده بهره خواهند برد.

اما با این حال، توسعه دهندگان معتقدند که Triad Wars برای قشر اعظمی از گیمرها مناسب نبوده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده، سرورهای بازی در روز ۲۰ام ژانویه (برابر با ۳۰ دی) برای همیشه متوقف خواهند شد. در ۴ هفته پیش رو، Triad Wars به کار خود ادامه خواهد داد اما خریدهای درون برنامه ای آن غیر فعال اند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato