یکی از عوامل فیلم جدید Resident Evil در صحنه آماده سازی فیلم کشته شد

یکی از عوامل فیلم جدید Resident Evil در صحنه آماده سازی فیلم کشته شد

یکی از عوامل فیلم جدید Resident Evil در صحنه آماده سازی فیلم کشته شد

چند هفته پیش و در تاریخ ۳ دسامبر، یکی از عوامل فیلم Resident Evil: The Final Chapter در صحنه آماده سازی برای فیلم برداری، واقع در آفریقای جنوبی، جان خود را از دست داد. به گزارش Entertainment Weekly، ریکاردو کورِنلیوس ۳۴ ساله حین آماده سازی صحنه Cape Town دچار سانحه شده است.

کمپانی آلمانی Constantin Film که مسئولیت تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد می گوید وی در حال کمک رساندن به تیمی بوده که مسئول جا به جایی یک ماشین هامر بوده اند اما شرایط به گونه ای پیش می رود که وی ناگهان میان ماشین و دیوار گیر می افتد.

اگرچه این اتفاق در صحنه فیلم برداری رخ داده اما در آن زمان آماده سازی این صحنه در حال انجام بوده و فیلمبرداری ۹ دسامبر صورت پذیرفته است. گفته شده که احتمالا در مورد این مسئله تحقیقاتی در حال انجام است تا علت مرگ ریکاردو کورنلیوس مشخص شود.

سخنگوی کمپانی Constantin Film می گوید: «ما عمیقا شوکه شده ایم و از این حادثه دلخراش، که از کنترل همه خارج بود، اندوهگین هستیم.»

با این حال، این اولین باری نیست که فیلم The Final Chapter سر و صدا به پا می کند. Olivia Jackson، بدل Milla Jovovich نیز اوایل امسال دچار سانحه ای شد که البته خطرات جانی در پی نداشت. اگر اتفاق ناگوار دیگری رخ ندهد، Resident Evil: The Final Chapter در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ روی پرده نقره ای سینما خواهد رفت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل