انتشار عکس های رسمی از یخچال عجیب سامسونگ که گویا یک موبایل بزرگ روی آن چسبیده

انتشار عکس های رسمی از یخچال عجیب سامسونگ که گویا یک موبایل بزرگ روی آن چسبیده

هنوز نمایشگاه CES آغاز نگشته اما گویا کمپانی سامسونگ برای نمایش محصولات خود صبر ندارد و پیرو همین امر، امروز تصاویر رسمی از محصول هیبریدی خود که ترکیبی از یخچال و تلفن هوشمند است را در فلیکر منتشر نموده.

با اینکه تنوع محصولات غول تکنولوژی کره ای بسیار زیاد است اما کارشناسان آن باز هم دست به ابتکار زده اند و این یخچال هوشمند را طراحی نموده اند که ترجمه تحت الفظی شعار در نظر گرفته شده برای آن «یخچال هاب خانوادگی» است.

تصاویر رسمی این کالا دقیقا مشابه همان هایی است که در خبر دیروز وجود داشتند: یک یخچال چهار در که روی یکی از درهای آن نمایشگری به شکل موبایل های اندروید در اندازه بسیار بزرگ نصب گشته و حتی کلیدهای خازنی زیر نمایشگر اسمارت فون نیز برای آن در نظر گرفته شده و بدون شک کارایی هم خواهند داشت.

teycw0ld

از آنجا که این کمپانی کره ای در حوزه تولید محصولات مربوط به «خانه هوشمند» پیشینه خوبی دارد، ارائه لوازم خانگی اسمارت از طرف آن کاملا عادی به نظر می رسد. اما چون هیچ کدام از تصاویر گویای نحوه عملکرد این نمایشگر نیستند و هنوز معلوم نگشته که این یخچال چه قابلیت هایی دارد یا حتی رابط کاربری آن به چه شکلی خواهد بود. فقط بر اساس تبلیغات موجود در سالن های نمایشگاه به نظر می رسد امکاناتی همانند اپلیکیشن خرید، پاندورا، تقویم و اعلام وضعیت آب و هوا را دارد.

hujaq3z7

تا چند روز دیگر اخبار رسمی در مورد امکانات و توانایی های این دستگاه  ارائه خواهند شد و می توان به طور دقیق کارکرد آن را در آشپزخانه متوجه شد.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato