همه چیز درباره آیفون 13
قابلیت کنترل خودروهای ولوو به دستبند هوشمند مایکروسافت بند 2 اضافه شد

قابلیت کنترل خودروهای ولوو به دستبند هوشمند مایکروسافت بند 2 اضافه شد

به عقیده برخی، این روزها ولووی XC90 بهترین SUV موجود در بازار است. از طرف دیگر مایکروسافت بند ۲ هم یکی از بهترین دستبندهای هوشمندی است که تاکنون روانه بازار شده. اگر این دو محصول ممتاز را با یکدیگر ترکیب کنید، قادر خواهید بود تا از روی مچ، کنترل خودروی ولوویتان را در دست بگیرید.

اپلیکیشن مایکروسافت بند از این پس می تواند با اپلیکیشن موبایل On Call ولوو مرتبط شود تا از طریق آن بتوانید از راه دور درب های ماشین را قفل کنید، استارت بزنید، هیتر را روشن کنید و یا این که مقصد را برای خودرو تعریف نمایید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گفتنی است که پشتیبانی از مایکروسافت بند ۲، نخستین همکاری میان مایکروسافت و ولوو نیست. کمپانی یاد شده مدتی پیش اپلیکیشن های ویژه ای برای اپل واچ و پوشیدنی های اندرویدی منتشر کرد که تقریبا کاری مشابه مایکروسافت بند انجام می دادند، با این تفاوت که قادر به اجرای فرمان های صوتی کاربر نبودند.

سال گذشته هم مایکروسافت و ولوو در طراحی یک نمایشگاه مجازی قابل مشاهده با هدست واقعیت افزوده هولولنز همکاری کردند که کاربر می توانست با نصب هدست روی پیشانی، به تماشای خودروها پرداخته و تجربه جدیدی از خرید خودرو داشته باشد. بر خلاف هولولنز، تعامل با مایکروسافت بند چیزی است که تا چند ماه آینده به طور کامل برای مشتریان قابل استفاده خواهد بود.

به استناد منبع خبر، اپلیکیشن Band 2 Volvo پاییز سال جاری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato