مدیر عامل Razor: هاوربوردهای ما آتش نمی گیرند و منفجر نمی شوند

مدیر عامل Razor: هاوربوردهای ما آتش نمی گیرند و منفجر نمی شوند

مدیر عامل Razor: هاوربوردهای ما آتش نمی گیرند و منفجر نمی شوند

هاوربوردها بدون شک خبرسازترین گجت های سال ۲۰۱۵ بودند، بنابراین دیدن برندهای مختلف این اسکوترهای دوچرخه در نمایشگاه CES 2016 چیز چندان عجیبی نیست.

Hovertrax کمپانی ریزور یکی از پر بحث ترین و شناخته شده ترین هاوربوردهایی است که در این نمایشگاه حضور یافته. ریزور که عمده شهرتش را با ساخت اسکوترهای مخصوص کودکان بدست آورده، طبق قانونی که سال گذشته در آمریکا تصویب شد، تنها شرکتی است که می تواند هاوربوردهایش را به طور قانونی در این کشور به فروش برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

خوشبختانه هاوربوردهای ریزور به نسبت نمونه های دیگر موجود در بازار، از قیمت مناسب تری برخوردارند. در حالی که مدل های مشابه Hovertrax هم اکنون در بازار با قیمتی در حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار به فروش می رسند، تنها با پرداخت ۶۰۰ دلار می توانید صاحب یکی از هاوربوردهای ریزور شوید. ریزور به غیر از ارائه این محصول با قیمتی منصفانه، به شما اطمینان داده که هنگام سواری با آن شاهد آتش گرفتن و تبدیل آن به خاکستر هم نخواهید بود!

آخرین هاوربورد این کمپانی Hovertrax DLX نام دارد که ریزور در طراحی اش از استاندارهای همیشگی خود فاصله گرفته و بدنه ای بسیار مقاوم با روکش کروم و چراغ های LED آبی رنگ را در ساختارش به کار گرفته است. باتری های هاوربورد DLX توسط سامسونگ طراحی شده اند، و سیم کشی داخلی آن با نهایت دقت انجام گرفته تا هنگام استفاده آتش نگیرد و یا منفجر نشود.

گفتنی است که امنیت هاوربوردها در چند سال اخیر، موضوع نگران کننده ای برای اهالی تکنولوژی بوده. این وسیله نقلیه که زمانی در چشم مردم یک پدیده تحسین برانگیز محسوب می شد، حالا به ابزاری تبدیل شده که به راحتی می تواند خانه تان را به آتش بکشد. باتری های لیتیومی بسیاری از هاوربوردهای ارزان قیمت در سال های اخیر، هنگام اتصال به شارژ آتش می گرفتند، و بر طبق گزارشات چندین مورد نیز هنگام استفاده در پیاده رو منفجر شده اند.

حوادث ناشی از انفجار  هاوربوردها در آمریکا به قدری زیاد بوده در حال حاضر استفاده از آنها در تمامی فرودگاه و کمپانی های توزیع کننده محصول در این کشور غیر قانونی است. آمازون هم اندکی پس از اجرایی شدن این قانون، کلیه هاوربوردها را از فروشگاه اینترنتی اش حذف کرد. بنابراین اگر شانس خرید یک Razor Hovertrax را داشتید، باید بدانید که با سوار شدن آنها، ورود به هر جایی مجاز نیست.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل