اپل در حال تصمیم گیری از بین سه طراحی مختلف برای آیفون ۷ است

اپل در حال تصمیم گیری از بین سه طراحی مختلف برای آیفون ۷ است

آیفون ۶ در سال ۲۰۱۴ با نوعی طراحی نوین ارائه شد و سپس در سال ۲۰۱۵، شاهد رونمایی از سری S همین تلفن همراه بودیم. حال به سال ۲۰۱۶ رسیده ایم و می توان گفت که در پاییز امسال، اپل باید پرطرفدارترین تلفن هوشمند جهان را با یک طراحی تر و تازه راهی فروشگاه هایش در سراسر جهان نماید.

امروز ولی وب سایت ۹To5Mac گزارش می دهد که اپل، در حال بررسی سه طراحی متفاوت برای آیفون ۷ است. بر اساس گفته های مارک گورمن، نویسنده ارشد این وب سایت که منبعی بسیار معتبر برای خبرهای مرتبط با کمپانی اپل به شمار می رود، شرکت ساکن کوپرتینو اکنون در حال بررسی سه نمونه مختلف طراحی برای استفاده در آیفون ۷ بوده و هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.

آقای گورمن می نویسد که در هر سه طراحی، پورت ۳.۵ میلیمتری هدفون حذف شده. نمونه اول، یک طراحی کاملا جدید و باریک است، در حالی که اپل یک طراحی پشتبان را نیز توسعه داده که شباهت بسیاری به آیفون ۶ و ۶S دارد.

در واقع اگر اپل همین طراحی دوم خود را برای آیفون ۷ انتخاب کند، به علت عدم وجود تغییرات زیاد در طراحی نسبت به نسل کنونی، احتمالا رضایت بیشتر طرفداران آیفون جلب نخواهد شد. این وب سایت البته در مورد نمونه سوم اطلاعاتی را مطرح نکرده است.

عرضه آیفون ۷ با طراحی شبیه به نسل قبلی، حرکت عاقلانه ای برای اپل نیست چرا که همین حالا، تحلیلگران ساکن در خیابان Wall در منطقه منهتن شهر نیویورک، باور دارند که در سال ۲۰۱۶، برای اولین بار تقاضا برای آیفون به شکل افزایشی در قیاس با سال های گذشته نخواهد بود و به همین دلیل، اپل قطعا نیاز دارد تا موبایل بعدی اش را به شکلی بیش از اندازه جذاب توسعه دهد تا از زیر بار این انتقادات و البته کاهش یافتن ارزش سهام اش، رهایی یابد.

در چنین مقطعی که برای اولین بار فروش آیفون زیر سایه تردید قرار گرفته، اپل تصمیم به حذف پورت هدفون نیز از نسل بعدی آیفون دارد که همین موضوع به تنهایی می تواند منجر به عدم علاقه کاربران نسبت به این تلفن هوشمند گردد.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato