همه چیز درباره آیفون 13
جانِ جان سخت؛ معرفی بازی Minigore 2: Zombies

جانِ جان سخت؛ معرفی بازی Minigore 2: Zombies

با این که سخت افزار تلفن های هوشمند طی سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته، اما هنوز هم تعداد بازی های سه بعدی که بتوانند قدرت حقیقی موبایل ها را به چالش بکشند، راضی کننده نیست؛ شاید به این دلیل که هر توسعه دهنده و هر استودیویی، توانایی مالی و فنی طراحی چنین عناوینی را ندارد.

البته این موضوع یک خوبی دارد و آن هم این است که فقط استودیوهای بزرگ توانایی تولید بازی های بزرگ را دارند، و مطمئنا برای حفظ شهرت و اعتباری که بدست آورده اند نهایت تلاششان را برای ارائه یک بازی خوب انجام می دهند.

استودیوی فنلاندی Mountain Sheep را می توان جز این دسته استودیوهای بازیسازی به شمار آورد که در سال ۲۰۰۹، با شوتر فوق العاده Minigore به محبوبیت رسید. با موفقیت چشمگیر نسخه اول، نسخه دوم Minigore هم در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.

موفقیت این نسخه در حدی بود که پس از گذشت حدودا سه سال از انتشار، هنوز هم بروزرسانی می شود و هر روز کاربران جدیدی به دنیای پر هرج و مرج این بازی هجوم می آورند. اما دلیل موفقیت بازی Minigore چه می تواند باشد؟ در ادامه بررسی خواهیم کرد.

با دیجیاتو همراه باشید.

Minigore 2 یک بازی شوتر با سیستم کنترلی مشابه بازی های کنسولی است، یعنی برای جابجایی کاراکتر و تیراندازی باید هر دو انگشت شست تان روی صفحه موبایل قرار بگیرد.

screen640x640 (2)

کاراکتر اصلی بازی جان گور نام دارد، یک مبارز جان سخت و مهارنشدنی که بی محابا به دل دشمن می زند و با مسلسل و چکش و راکت لانچر دمار از روزگارشان در می آورد.

اگر عنوان فرعی بازی را خوانده باشید، نیازی به توضیح نیست که در بازی با چه چیزی مواجه خواهید شد: لشکری بزرگ از زامبی های گرسنه. بنابراین تکلیفتان در هفت مأموریت نسبتا طولانی بازی تقریبا مشخص است: تا می توانید زامبی بکشید، غول های آخر را تار و مار کنید و تا پایان بازی زنده بمانید.

خوشبختانه گیم پلی عالی و گرافیک پولیش شده Minigore 2 طی بروزرسانی هایی که در سه سال اخیر برایش منتشر شده اند، از قبل هم بهتر شده و در نسخه فعلی می توانید با ثبات ترین و نرم ترین اجرای بازی را در تلفن های هوشمندتان شاهد باشید.

screen640x640 (1)

گوشه گوشه دنیای بزرگ Minigore 2 پر از آیتم هایی است که از آنها می توانید برای تقویت کاراکترتان بهره بگیرید، هر چند که بهترین آیتم ها از کشتن غول های آخر هر مرحله بدست می آیند.

با وجود اینکه مد مأموریتی بازی به قدر کافی طولانی و جذاب هست که بتواند هفته ها سرگرمتان کند، اما نبود یک بخش Survival (به سبک بازی های دفاع از قلعه) در بازی به شدت احساس می شود. هر چند که این کمبود چیزی از ارزش سرگرمی Minigore 2 نمی کاهد.

اگر خواستار تجربه یک بازی شوتر استاندارد و هیجان انگیز در موبایل هایتان هستید، Minigore 2 یکی از بازی هایی است که به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهید.

Minigore 2: Zombies
  • Minigore 2: Zombies
  • قیمت: رایگان (نسخه iOS به قیمت ۱.۹۹ دلار)
  • سازنده: Mountain Sheep
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۶.۱ / ۴۸.۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato