پهپاد شرکت Lily با استقبال بی نظیر خریداران رو به رو شد

پهپاد شرکت Lily با استقبال بی نظیر خریداران رو به رو شد

شاید عده ای تصور کنند که پهپادهای مجهز به دوربین های با کیفیت هنوز بازار خود را نیافته اند و کسی آنها را نمی شناسد، اما محصول کمپانی Lily آمده تا آنها را متوجه اشتباهشان سازد. این شرکت تولید کننده ربات، اخیراً اعلام داشته که پیش فروش پهپاد حدود ۳۴ میلیون دلار را به حساب های آنان روانه کرده است. بنا بر این گزارش، شرکت مورد بحث در این مدت ۶۰ هزار سفارش برای محصول خود دریافت نموده است.

این رقم شاید در برابر فروش تلفن های هوشمند اندکی بیش از هیچ باشد، اما برای شاخه تازه وارد پهپادهای هوشمند با قابلیت تصویربرداری، که هنوز هم برای بسیاری ناشناخته است، رکورد خوبی محسوب می شود. جالب تر این که بخش اعظم خریداران پیش از این تجربه خرید هیچ پهپادی را نداشته اند.

این میزان درآمد در این ایام بسیار به کار Lily Robotics خواهد آمد. آنها توزیع پهپاد های خود را از ماه فوریه تا تابستان به تعویق انداخته اند تا بهبودهایی در نرم افزار و سخت افزار آن ایجاد نمایند، گرچه مدیران نمی توانند تا زمان عرضه محصولشان به آن ۳۴ میلیون دلار دست بزنند.

البته هنوز نمی توان در مورد میزان موفقیت و استقبال عموم نسبت به پهپادهای مجهز به دوربین های با کیفیت، با قاطعیت اظهار نظر کرد. شاید قدم اول در این راه خوش قولی سازنده و کم و عیب و نقص بودن محصولشان باشد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato