پرندگان پولادین؛ معرفی بازی War Wings

پرندگان پولادین؛ معرفی بازی War Wings

جنگ جهانی دوم است و اوج نبردهای هوایی. متحدین قدرتمند، بهترین اسکادران های جنگی خود را به آسمان ها می فرستند و متفقین، با پرندگان پولادین شان در برابر آنها مقاومت می کنند.

بازی War Wings در چنین فضایی دنبال می شود. در این بازی هواپیمایی خوش گرافیک، می توانید سکان هواپیماهای غول پیکری از دو طرف جنگ را به دست بگیرید و در نبردهای بزرگ هوایی شرکت کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

War Wings را یک استودیوی هنگ کنگی به نام Sixjoy طراحی کرده که پیش از این بازی، بیشتر بر روی مخاطبین آسیای شرقی و ژانرهای عجیب و غریبی که مورد علاقه آنهاست تمرکز می کرد.

unnamed (1)

اما به نظر می رسد که توسعه دهنده هنگ کنگی با War Wings قصد دارد تا شانسش را در عرصه بین المللی هم امتحان کند. به همین خاطر، بازی را به صورت نسخه بتا برای دستگاه های اندرویدی منتشر کرده تا در صورت گرفتن بازخورد مناسب، آن را با خیال راحت برای پلتفرم های دیگر هم عرضه کند.

خوشبختانه بازی تا این لحظه در نسخه بتا عالی ظاهر شده. بیش از بیست هواپیمای مهم جنگ جهانی دوم در بازی با جزئیات بسیار بالایی شبیه سازی شده اند که می توانید در ۳۰ مأموریت خونین ترین جنگ تاریخ هدایتشان را بر عهده بگیرید.

البته نقطه قوت بازی حالت تک نفره اش نیست. بازی یک مد مالتی پلیر فوق العاده هم دارد که در آن می توانید با سه نفر دیگر، یک اسکادران چهار نفره تشکیل داده و به تیم چهار نفره حریف حمله ور شوید.

به لطف تنظیمات کنترل می توانید به سه شیوه دکمه های چهار جهته لمسی، استیک پد مجازی یا به کمک حسگر ژیروسکوپ با هواپیماها مانور بدهید. بازی گرافیک دقیق و پرجزئیاتی هم دارد که هر دستگاه معمولی قادر به اجرای آن نیست.

War Wings را می توانید همین حالا و به رایگان از گوگل پلی یا این آدرس اینترنتی دانلود کنید.

War Wings - Beta
  • War Wings - Beta
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Sixjoy Hong Kong Limited
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶۸ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato