معرفی Swing؛ بازی چالش برانگیز دیگری از کچ اپ

معرفی Swing؛ بازی چالش برانگیز دیگری از کچ اپ

معرفی Swing؛ بازی چالش برانگیز دیگری از کچ اپ

هیچ موبایل گیمری نیست که از انتشار بازی جدید استودیوی کچ اپ خوشحال نشود. برنامه نویسان خوش فکر این استودیوی فرانسوی، همیشه با ساده ترین ایده، جذاب ترین و اعتیادآورترین بازی ها را برای پلتفرم موبایل آفریده اند؛ عناوینی که اکثرشان را می توان فقط به کمک یک انگشت به جلو پیش برد.

Swing هم از این قاعده مستثنی نیست. کچ اپ در بازی جدید با الهام از عنوان سال گذشته اش Stick Hero، دوباره یک بازی رکوردی آفریده که باید نهایت تمرکزتان را برای رد کردن مراحلش به کار بگیرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گیم پلی ساده Swing را می شود در یک جمله خلاص کرد: به طناب ها آویزان شوید، تاب بخورید و سکوها را یکی یکی درنوردید. اما ای کاش که در بازی گذر از سکوها به آسانی صحبت در مورد آن بود.

Swing 2

برای تاب خوردن، باید انگشتتان را مدتی روی صفحه نگه دارید تا ارتفاع طناب تنظیم شود. هر چه مدت طولانی تری این کار را انجام دهید، طناب درازتری خواهید داشت و بالعکس، اگر دستتان را سریع از روی صفحه بردارید طناب شما کوتاه تر می شود.

بزرگترین چالشی که در Swing با آن مواجهید، تنظیم طول طناب نسبت به فاصله سکوها از یکدیگر است و تا قلق این کار دستتان بیاید، بارها و بارها در دره سقوط کرده اید.

اما کمی که با گیم پلی Swing آشنا شوید، دیگر نمی توانید در برابر وسوسه تان برای ثبت رکورد جهانی در جدول رده بندی بازی غلبه کنید، و این همان نکته جادویی است که باعث می شود تمامی بازی های کچ اپ در هفته اول عرضه مرز صد هزار دانلود را پشت سر بگذارند.

Swing، این بازی جذاب و اعتیادآور را می توانید به رایگان از اپ و استور و گوگل پلی دانلود کنید. در صورتی که موفق به دانلود بازی از گوگل پلی نشدید، مراجعه به این آدرس اینترنتی را به شما توصیه می کنیم.

Swing
  • Swing
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۸.۱ / ۲۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل